TeknolojiRSS
25.03.2014 - 10:30 | Son Güncelleme: 25.03.2014-10:37

Küçük Gelin 29. bölüm izle (Küçük Gelin son bölüm izle)

Samanyolu TV'nin severek izlenen dizisi Küçük Gelin son bölümünü kaçıranlar için haberimizin detayında izleyebilirler. Küçük Gelin 29. bölüm izle. Küçük Gelin yeni bölüm hakkında ipuçları haberimizin içerisinde yer almaktadır. Küçük Gelin 29. bölüm ve dahası milliyet.com.tr'de Küçük Gelin 29. bölüm izle (Küçük Gelin son bölüm izle)

Sitene Ekle
Küçük Gelin 29. bölüm izle (Küçük Gelin son bölüm izle)

Samanyolu TV'nin severek izlenen dizisi Küçük Gelin son  bölümünü kaçıranlar için haberimizin detayında izleyebilirler. Küçük Gelin 29. bölüm izle. Küçük Gelin yeni bölüm hakkında ipuçları haberimizin içerisinde yer almaktadır. Küçük Gelin 29. bölüm ve dahası milliyet.com.tr'de Küçük Gelin 29. bölüm izle (Küçük Gelin son bölüm izle)

Küçük Gelin 29. Bölüm tamamını izle. Samanyolu Tv'nin sevilen dizisi Küçük Gelin son bölümde neler yaşandı? Küçük Gelin 29. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimiz içerisindeki linkten izleyebilirler. Küçük Gelin son bölümde heyecan doruktaydı. Küçük Gelin 29. Bölüm ile yine reyting rekorları kırdı. Küçük Gelin 29. Bölüm tamamını kesintisiz olarak haberimizden izleyebilirsiniz. Küçük Gelin 29. Bölüm tamamı ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

KÜÇÜK GELİN 29. BÖLÜM TAMAMINI KESİNTİSİZ İZLE

23 Mart 2014 pazar günü yayınlanan, çocuk gelinlerin yaşamak zorunda kaldığı hayatları ekrana getiren Küçük Gelin’in 29. Bölüm'ünde neler olacak? Küçük Gelin’in 29. Bölüm'ünde; Yangının ortasında kalan Melek Öğretmen yardım bekler.

Yangın haberinin duyulması üzerine Devran ve Azad büyük bir panik ile okuma salonuna koşarlar. Hapisten kaçan Aysel ise Harmanlı’ya gelir ve Zehra’yı görmek için konakta çalışan bir kadının yerine geçer. Konakta ağalık için gergin anlar yaşanırken, Zümrüt, Behiye’yi sıkıştırarak Azad’ı desteklemesi konusunda baskı yapar ve Azad ile konuşarak ağalıktan çekilmemesi gerektiğini söyler. Azad ise ağalık ile Melek arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.

Melek öğretmen Küçük Gelin 28. bölümde bir karar veriyor... Küçük Gelin yeni bölümde Melek öğretmenin alacağı karar aile içerisinde pek hoş karşılanmayacak. Samanyolu Tv ekranlarından izleyicilerle buluşan Küçük Gelin 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük Gelin 16 Mart akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısında olacak. Yine heyecan dolu anların yaşanacağı Küçük Gelin 28. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır. Küçük Gelin yeni bölüm fragmanını izleyerek dizinin yeni bölümü hakkında ipuçları elde edebilirsiniz.

Küçük Gelin 28. Bölüm Tek Parti TIKLA İZLE

Küçük Gelin 28. Bölümde Neler Yaşancak?

Melek öğretmenin kararı aile içerisinde şaşkınlığa neden oluyor. Küçük Gelin yeni bölümde Melek öğretmenin aldığı Zehra'nın annesiyle görüşme kararı pek hoş karşılanmıyor. Çünkü Zehra'nın annesi müebbet hapis yatmakta olan bir kadındır. Melek öğretmen bütün bunlara rağmen Zehra'nın annesiyle Küçük Gelin 28. bölümde görüşmeye gider. Bu arada Zehra'nın annesi de kızını öldü sanmaktadır. Ancak Küçük Gelin yeni bölümde Melek öğretmen gerçekleri Zehra'nın annesine anlatır...

'Azad'ın kaçırldığını öğrendi Devran...' İstemediği hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler gerçeğini ekrana taşıyan Küçük Gelin, heyecan dolu yeni bölümüyle dün akşam saat 20.30’da Samanyolu TV’de yayınlandı. Küçük Gelin yeni bölümde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Silahlar çekiliyor ve Melek öğretmen, Azad'ın başına gelenlerden kendini sorumlu tutuyor. Küçük Gelin Zehra ise tehditlerle karşı karşıya kalıyor.

Başına bir kötülük gelmemesi için çok konuşmaması tembihleniyor. Küçük Gelin 27. bölümde Zehra kendisinden saklanan gerçeği öğrenince ortalık karışıyor. Zehra'ya yalan söyleyenler onunla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Küçük Gelin Zehra'yı Raşit'e veren kişi kim? Bütün sorular Küçük Gelin 27. bölümde cevap bulacak. Küçük Gelin 27. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır. Küçük Gelin yeni bölüm fragmanını izleyerek dizinin Pazar günü yayınlanacak bölümü hakkında ipuçları elde edebilirsiniz.

KÜÇÜK GELİN 27. BÖLÜM İZLE

 

Küçük Gelin 27. Bölüm 2. Fragman

KÜÇÜK GELİN 26 BÖLÜM ÖZETİ

Küçük Gelin, yeni bölümü ile bu akşam Samanyolu'nda. Çağla Şimşek Küçük Gelin izle. Küçük Gelin 26.Son bölüm fragman izle. Küçük Gelin yeni bölümü ve daha fazlası milliyet.com.tr'de

Samanyolu'nda yeni bölümü ile Küçük Gelin,  bu akşam ekranlara geliyor.

Çağla Şimşek Küçük Gelin izle. Küçük Gelin 2 Mart 2014 26.Son bölüm fragman izle. Küçük Gelin yeni Bölüm İzle Küçük Gelin
Samanyolu ekranlarının büyük beğeni ile izlenen dizisi Küçük gelin Bu haftada yine seyircileri ekrandan gözlerini alamayacak. Küçük gelin Çatışmanın ve entrikaların arasında kalmış güzeller güzeli Zehra'nın hikayesini anlatacak. Küçük Gelin yeni Bölüm de neler yaşanacak, Küçük Gelin 26.bölüm ile 2 Mart 2014 Son bölüm ile Samanyolu ekranların da

Henüz 14 Yaşındayken hayata dair büyük hayalleri olan Zehra bir aşiret ağasının konağına berdel olarak gelerek ört bastır edilmiş sırlarında ortaya çıkmasına sebep olur. Bu sırların ortasında kalan küçük kız Zehra artık ne çocukluğunu yaşayacak nede genç kız olacak.

KÜÇÜK GELİN 26. BÖLÜM FRAGMANI  İZLE

Zehra arık konağın küçük gelini olarak yaşayacak. Fakat hayata dair beklenmedik olaylar ve geçmişin sırları sayesinde kurtulacak Devran olan olayları fırsat bilerek elifi konağa kaçırırken Raşit devranın planını bozar.

Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı 'Küçük Gelin', entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra'nın dramını anlatıyor.

Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra'nın, bir aşiret ağasının konağına 'berdel' olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir.

O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
MİLLİYET.TV
    Su şeklindeki yağış şekli hangisidir?
    ©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX