Ege

17.09.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 17.09.2012-2:30

Küçük Kulüp’te turnuva heyecanı

Küçük Kulüp Karışık Çiftler Tenis Turnuvası 20’nci kez tenis severlerle buluştu.

Sitene Ekle

MEHMET KURT İzmir DHA

Açık kategoride 64 ve miniklerde ise 12 çift turnuvada mücadele verdi. Açık kategoride Hüsnü Hatipoğlu-Pelin Koçan çifti Niyazi Çalpur-Siren Kapani, çiftini 2-0 lık skorla yenerek birincilik kupasını kaldırırdı. Minikler kategorisinde bu yılın birincileri Zeynep Çakırel- Hakan Şanlı oldu. İzel Vreskala- S.Ayhan İsmailof çifti ise ikinciliğe hak kazandı. Selina Atay, Efe Erdem turnuvanın centilmen minikleri seçilirken yetişkinlerde ise Ahmet Aslaner, Gözde Yener bu ödüle layık görüldü.

 

4 Mevsim’de kına gecesi

Çocuk Doktoru Melis Aydın ve 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Bölümü’nde görevli Doktor Çağatay Bilen evlilik öncesi gelenekleri yerine getirdi. Aydın ailesinin sahibi olduğu Urla’da bulunan Ege Koop Dört Mevsim Konakları’nda düzenlenen kına gecesine Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, akrabalar ve yakın dostlarıkatıldı. Gecenin tadını çıkaran davetliler çifti hediye yağmuruna tuttu.
MEHMET KURT İzmir DHA


Etiketler: haber, Tenis, haberler
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.