Yerel Haber
11 Aralık 2017 - 15:07

Kumluca Belediyesi Meclis Toplantısı

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediye Meclisi aralık ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, mecliste yaptığı konuşmada, istifa eden CHP'li üye Atakan Çetin'in yerine, yedek meclis üyesi Ferhat Acar'ın göreve başladığını bildirdi.

Mecliste ele alınan komisyon raporları doğrultusunda, geçici işçi statüsünde kalan 3 işçi için 2018 yılı vizelerinin yapılması ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde çalışmak üzere iki mimar, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde çalışmak üzere bir veteriner hekim, Strateji Geliştirme Müdürlüğünde çalışmak üzere de bir bilgisayar mühendisi ve Fen İşleri Müdürlüğünde çalışmak üzere de bir maden mühendisinin bir yıl süreli sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılması oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda ayrıca, Mavikent Mahallesi, 339, 343, 1154 ve 1155 nolu parsellerin bulunduğu alanda, Kumluca Belediyesi tarafından 3194 Sayılı İmar Kanunu'nun 18 ve 19. maddelerine göre imar uygulaması alınarak, kontrol ve onay için Büyükşehir Belediye Meclisine gönderilmesine karar verildi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.