Gündem
  • »
  • Gündem »
  • Haber »
  • Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Bayram tatili kaç gün? Bayramda tatil kaç gün? Kurban Bayramı tatil kaç gün? Bayram tatili kaç gün olacak?
06.10.2012 - 01:00 | Son Güncelleme: 06.10.2012-16:54

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Bayram tatili kaç gün? Bayramda tatil kaç gün? Kurban Bayramı tatil kaç gün? Bayram tatili kaç gün olacak?

Bayramda tatil kaç gün? Kurban Bayramı'nda tatil kaç gün olacak sorusunun yanıtı Bakan Günay'dan geldi. Bakan Günay, ''Kurban Bayramı tatili birleştirilirse çok uzun oluyor. Bu, turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor'' dedi.

Sitene Ekle

Kurban Bayramı tatili 2012 yılında kaç gün olacak?

Bayram tatili kaç gün?

 MUĞLA Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ''(Kurban Bayramı tatili) Bayram öncesinden başlayıp aradaki pazartesi salıyı birleştirirsek çok uzun bir tatil oluyor. Bu, turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor. Bu yüzden imkanı olanlar bence tatile gelsinler, olmayanlara da 'Daha kısa bir tatille yetinsinler' demek zorunda kalacağız'' dedi.

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN

Ertuğrul Günay, Kurban Bayramı tatilinin süresiyle ilgili bir soruya şu yanıtı verdi: ''Pazartesi, salı ve hatta kısmen çarşamba var. Oldukça uzun bir tatil olacak. Bu bir miktar zor görünüyor. Durumu iyi olanlar erken rezervasyon yaptırabilirler. Kamu görevine bağlı olmayanlar ya da işyerleri imkan verenler... Çünkü yazdan kalma günler yaşayacağımızı düşünüyorum. Bayram öncesinden başlayıp aradaki pazartesi salıyı birleştirirsek çok uzun bir tatil oluyor. Bu turizm sektörü için doping olur ama öteki üretim sektörleri buna çok sıcak bakmıyor. Bu yüzden imkanı olanlar bence tatile gelsinler, olmayanlara da 'Daha kısa bir tatille yetinsinler' demek zorunda kalacağız.''

HABER


Bilgi YarışmasıDilde sesleri göstermeye yarayan işaretlerin her birine ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi Avatar filminden bir karakterdir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX