TeknolojiRSS
09.04.2014 - 09:51 | Son Güncelleme: 09.04.2014-10:41

Kurt Seyit ve Şura 5. Bölüm Kesintisiz İzle (Kurt Seyit ve Şura Son Bölüm Tek Part)

Kurt Seyit ve Şura son bölümü ile yine sevenleri ekran başına kilitledi. Star Tv'nin beğenilen dizisi Kurt Seyit ve Şura 5. Bölümde neler yaşandı? Seyit'in zor günleri başladı. Şura ailesini özlüyor. Kurt Seyit kendi içlerindeki düşmanı buldu mu? Kurt Seyit ve Şura 5. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayarak izleyebilirler. Kurt Seyit ve Şura son bölüm kesintisiz tek part olarak milliyet.com.tr'de (Kurt Seyit ve Şura izle)

Sitene Ekle
Kurt Seyit ve Şura 5. Bölüm Kesintisiz İzle (Kurt Seyit ve Şura Son Bölüm Tek Part)

Kurt Seyit ve Şura son bölümü ile yine sevenleri ekran başına kilitledi. Star Tv'nin beğenilen dizisi Kurt Seyit ve Şura 5. Bölümde neler yaşandı? Seyit'in zor günleri başladı. Şura ailesini özlüyor. Kurt Seyit kendi içlerindeki düşmanı buldu mu? Kurt Seyit ve Şura 5. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayarak izleyebilirler. Kurt Seyit ve Şura son bölüm kesintisiz tek part olarak milliyet.com.tr'de (Kurt Seyit ve Şura izle)

 

KURT SEYİT VE ŞURA 5. BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

Ailesi ve hayattaki tek aşkı Şura’yla çocuklarını büyütmek istediği baba toprağı Aluşta, Kurt Seyit’in hayallerine mezar olur. Babasıyla yaşadığı yüzleşmeden sonra Kurt Seyit, evde umutla dönüşünü bekleyen Şura’nın karşısına bambaşka bir teklifle çıkar.

 
Petro peşinden getirdiği isyancıları harekete geçirmek için en doğru zamanı beklerken, Kurt Seyit’le Şura’nın arasına şüphe tohumları ekmeye başlar. Öte yandan doktorun tüm müdahalesine rağmen Tatya ve Celil’in bebeklerini kaybetmesi gelecek kötü günleri habercisi olur. Tatya’nın da hayati tehlikesi hala sürmektedir. 
 
Kurt Seyit ve Şura 5. Bölüm Fragmanı
 
Bağ evinde yaşananlardan haberdar olan Zahide, Kurt Seyit ile babasının arasını düzeltmek için elini taşın altına koyar. Kurt Seyit’in ailesini ziyaret ettikten sonra suskunluğa gömülmesi Şura’yı cevabından korktuğu sorularla baş başa bırakır. Petro’nun dostane her iması Şura’yı usulca zehirler.
 
Kurt Seyit ve Celil, sırtlarını en büyük düşmanlarına dayadıklarından habersiz topraklarını savunmak için harekete geçer. Kurt Seyit ve Celil silahlarını kendilerini öldürmeye gelen isyancılara doğrulturken, Petro’nun namlusunun hedefinde Kurt Seyit vardır. 
 
Aluşta’da yaşadığı zor günlere büyük bir umutla karşı koyan Şura’yı, kendi yarattığı masaldan Mirza Mehmet Eminof uyandıracaktır.
 
Yayın Günü: 8 Nisan Salı
Yayın Saati: 20.00
 

 

KURT SEYİT VE ŞURA 4. BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

Kurt Seyit ve Şura 4. Bölüm
 
Şura, Kurt Seyit’in ölüm fermanın imzalandığını bile bile aralarına bir ayrılığa daha izin vermez. Kurt Seyit’le beraber olduğu sürece kendisini bekleyen tehlikelere rağmen, aşkını hayatının önüne koyar. Bir daha hiç ayrılmamak umuduyla Kurt Seyit’in doğup büyüdüğü topraklara, Kırım’a doğru yola çıkarlar.
 
Kendi hayatı ve ailesinin geleceği karşılığında en yakın arkadaşlarının hayatını ortaya koyan Petro. Kurt Seyit ve Celil'i öldürme görevini üstlenerek arkalarından Kırım’a doğru yola çıkar. 
 
Tehlikelerle başlayan yolculuk, her yeni durakta daha zorlaşır. Öte yandan Tatya, Celil’le aşklarını sonsuza kadar mühürleyecek hediyesini hayatı pahasına korumaya çalışır. 
 
Kurt Seyit yanında hayatının aşkı, kendisi için ailesini terk etmiş biricik sevgilisi ve can dostlarıyla Kırım’a gelir. Şura, yol boyunca büyüttüğü hayallerinin karşısında Kurt Seyit’in sözünü emir saydığı babasını ve ölesiye düşkün olduğu ailesini bulacaktır. 
 
Yayın Günü: 1 Nisan Salı
Yayın Saati: 20.00
Kurt Seyit ve Şura 4. Bölüm Fragmanı İzle
 
 
 

KURT SEYİT VE ŞURA 3.BÖLÜM İZLE

Kurt Seyit ve Şura 3. Bölüm fragmanları izle. Kurt Seyit ve Şura geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. Bu hafta Kurt Seyit ve Şura bomba gibi bir bölümle geliyor. Kurt Seyit ve Şura 3. Bölümde neler yaşanacak? Kurt Seyit ve Şura 3. Bölümde heyecan dorukta. Kurt Seyit ve Şura yeni bölüm detayları 3. Bölüm fragman görüntüleri ve geçmiş bölüm özetleri Milliyet.com.tr'de (Kurt Seyit ve Şura izle)

Kurt Seyit’in ölüm haberi Şura’nın kalbine iyileşmeyecek bir kurşun yarası gibi yerleşir.
 
Öte yandan babasının hastalığı da son aşamaya gelmiştir. Yaşadığı çifte acıyla aldığı nefes günden güne eksilir, hayatla olan bağı zayıflar. Petro, Şura ve ailesinin zor zamanında yanlarında olurken, Şura’yla geleceğini de verdiği sözlerle inşa etmeye başlar.
 
Celil, uzun zamandır kayıp olmasına rağmen Kurt Seyit’ten umudu kesmemiştir. Onu civar hastanelerde aramayı sürdürür. Celil’in Kurt Seyit’e ulaştığı an, çok uzaklardaki Şura hayata tutunabilmek için son umudunu da kaybeder. 
 
Kurt Seyit bulunduğu hastanede gözlerini açtığında aklında sadece Şura’ya bir an önce kavuşmak vardır. Şura ve ailesi ise değişen ülke şartları yüzünden evlerini terk ederek teyzelerinin yanına gitmeye karar verir. 
 
Petro, Kurt Seyit’in hayatta olduğunu öğrendiğinde, Şura’ya verdiği ölüm haberinin gerçeğe dönüşmesi için hain bir pusu kurar. Kurt Seyit, Şura’yı bulmak için yola çıktığında uğrayacağı ihanete karşı tek kalkanı aşkı olacaktır. 
 
Yayın Günü: 25 Mart Salı
 
Kurt Seyit ve Şura 3. Bölüm 2. Fragman 
 
 
 
 
Kurt Seyit ve Şura 3. Bölüm 1. Fragman
 
 
 
 
 

Kurt Seyit’in ilgisinin bir bahisten ibaret olduğunu öğrenmek, Şura’ya hayatındaki ilk aşk acısını tattırır. Şura’nın kırgınlığını hisseden Seyit ne yanlış yaptığını bilmeden sesini Şura’ya ulaştırmaya çalışır. Şura yarasını tek başına sarmaya çalışırken, Petro Barones Lola ile başladığı oyununu ustalıkla noktalar.Şura babasının hastalığıyla ilgili gerçeklerle yüzleştiği, en çaresiz anında Kurt Seyit’i yanında bulur. Kurt Seyit cepheye gitmeden önce, ikisini bir araya getiren kaderleri aşkları için ikinci bir şans olur. Ancak Seyit, aklında babasının vasiyeti, geleceğinde kendisini bekleyen büyük bir savaş varken, Şura’ya tutamayacağı sözler vermez. İlk bakışta başlayan masalsı aşkları ayrılıkla sınanmadan önce kalplerinde de büyük bir savaş verir.

KURT SEYİT VE ŞURA 2. BÖLÜM FRAGMANI 
 

 

 Kurt Seyit’in en yakın dostlarından biri olan Tatya, bu aşkın sonsuzluğa uzanacak yolculuğunda en değerli boşluğu doldurur. Kurt Seyit ve Şura aşka teslim olduklarında, Petro’nun kalbinde de kapanmayacak bir kara delik açılır. Seyit cepheye gitmek üzere yola çıktığında, farkında olmadan hayatını ve aşkını en büyük düşmanına emanet edecektir.

Yayın Günü: 11 Mart Salı
Yayın Saati: 20.00

Kurt Seyit, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı Kırımlı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına derin bir hayranlık ve saygı besleyerek büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Çar’ın en değerli subaylarından biri olmuştur. Zamanı geldiğinde de  kendisine nasihat edildiği gibi Türk bir ailenin kızıyla evlenecektir.

Asil bir Rus ailenin en küçük kızı olan güzeller güzeli Şura’nın mutlu hayatı ise babasının ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablası Valentina ile birlikte babasının tedavisi için Petrograd’a (St. Petersburg) geldiklerinde, Kurt Seyit’in eski silah arkadaşı Petro ve ailesi kapılarını onlara açar.

Savaş alanında yaptığı bir hatadan ötürü üniformasıyla şerefi arasında bir tercih yaparak yeni bir hayata adım atan Petro, Kurt Seyit ile Şura arasında köprü olur. Ancak Petro’nun gizliden gizliye Kurt Seyit’e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir engel haline gelecektir.

KURT SEYİT VE ŞURA 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI 
 

 

 

 


Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ile Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, zaman içerisinde onların vatanı, ailesi, hayattaki tek yaşama sebebi olacaktır.

KURT SEYİT VE ŞURA 1.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!!

 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Gece ve gündüzün eşit olduğu durum hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX