MagazinRSS
11.05.2013 - 13:32 | Son Güncelleme: 11.05.2013-14:06

Kurtlar Vadisi Pusu 192. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı çıktı mı? Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanında neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı heyecanı burda atacak.

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu 192. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı çıktı mı? Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanında neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı heyecanı burda atacak.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı son sürat devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 191.bölüm yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu  191.bölümünü heyecan vericiydi. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü olan 192.bölüm  16 Mayıs'ta karşınızda boy gösterecek. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 191.bölümde neler oldu?
 
Poyraz'a teslim olan Polat Alemdar elinden kurtulmayı başardı. Alemdar'ın adamları Poyraz'ın elinden Polat Alemdar'ı kurtardı. Daha sonra Poyraz'ı öldüren Polat Alemdar önce KGT örgütünde olan görevini bıraktı daha sonra heyete girdi.  Polat Alemdar koltuğunu kime bırakacak? Seçtiği iki aday kim? sorusunun cevabı bu hafta yanıt bulmadı.
 
Kurtlar Vadisi Pusu'da Poyraz öldürülmektedir. Ancak ölümünden öne Araz'a son bir emir vermiştir. Bu da Polat Alemdar'dan intikamı al olmaktadır. Bu son emri yerine getirmek için Araz'ın ne yapacağı bilinmez ancak Polat tutsak edildiği yerden kaçmaktadır.
 
Polat görevi bırakma kararı almaktadır. Tüm intikamları aldığını düşünerek görevden ayrılacak olan Polat artık ihtiyarlar arasına mı katılacak bilinmemektedir. Poyraz'ın ölümü üzerine Araz'a verilen son emir Alemdar'ın ölmesi olsa da bunun için ne çalışma yapılacak bilinmemektedir.
 
Öncelikle Margaret Polat için Türkiye'ye gelmektedir. Aslında Elif için gelmektedir. Yalnız Alemdar Elif'i kolay kolay vermeyecektir. Bunun yanı sıra Poyraz ölmüştür. Poyraz'ın son emri ise Alemdar'ın ölmesidir. Araz bu emri yerine getirecek mi bilinmemektedir.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Ekin biçme ve kaldırma işine ne ad verilir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.