GündemRSS
23.05.2013 - 22:54 | Son Güncelleme: 23.05.2013-22:53

Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm İzle ATV Canlı Yayın Kanalı

Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm atv ekranında.Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm sizlerle.Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm heyecanı devam ediyor.İşte Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm sizlerle beraber...

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm İzle ATV Canlı Yayın Kanalı

Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm atv ekranında.Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm sizlerle.Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm heyecanı devam ediyor.İşte Kurtlar Vadisi Pusu 193.Bölüm sizlerle beraber... Kurtlar Vadisi Pusu, vadide neler oluyor? Kurtlar Vadisi Pusu, Polat Poyraz'ı nasıl yakalıyor? Kurtlar Vadisi Pusu, Polat Alemdar ve Kara baskın mı planlıyor? Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm fotoğrafları. Kurtlar Vadisi Pusu, Polat Alemdar , Poyraz'ı elindne nasıl kaçırıyor? Tapınakçılar nasıl kaçıyor? Polat Alemdar , Poyraz'ı elindne kaçırdıktan sonra ne yapıyor? Mehmet Karahanlı'nın infazına karar veren tapınakçılar neden geri geldiler? Baron'un intikamını alınacak mı? Polat Alemdar, Tapınaçılarla savaşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 16 Mayısta yayınlanan 192. bölümüyle oldukça ses getirdi. Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümde heyecan dolu anlar yaşatan dizi seyircisinden tam puan aldı. Poyraz'ın süpriz bir şekilde tekrardan olaylara dahil olması ise ayrı bir heyecan kattı.
 
Kurtlar Vadisi Pusu, Polat ile Poyraz  arsındaki intikam ne kadar sürecek? Polat Alemdar , Poyraz'ı tapınakta öldürüyor mu? Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde heyecan dorukta. Kurtlar Vadisi Pusu bu akşamki yeni bölümü izlemek için herkes saatleri sayıyor?
 
Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı 23 mayıs perşembe günü kaldığı yerden devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm merakla bekleniyor. Polat Alemdar ve adamları Tapınakçılara baskın yaptı. Tapınakçılar nasıl kurtuluyor? Poyraz , Polat Alemdar'ın elindne nasıl kurtuluyor? 
 
Kurtlar Vadisi Pusu 10 yıldır her bölümüyle izleyicisinin nefesini kesmeye devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu yayılandığı günden itibaren izleyici kitlesine her bölümde ayrı bir heyecan ve süpriz yapıyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümde herkesin öldü sandığı Poyraz geri geldi. Margaret ile anlaşma yapan Poyraz yaşam şansını elde etti. Poyraz için yeni bir dönem başlıyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümde Margaret'in emirlerini yerine getiren Poyraz Leyla ile Elif'in olduğu yere baskın yapıp Elif'i Margaret'e getirdi. Kurtlar Vadisi Pusu da Margaret ile Polat Alemdar karşı karşıya geldi. Polat, Leyla ile Elif arasında kalınca Leyla'yı tercih etmek zorunda kaldı. 
 
Polat Alemdar , Elif bulmak için Margaret'in  peşine düştü. Poyraz ile Margaret'in planını anlayan Polat, Abdülhey ve Cahit ile birlikte tapınakçıların liderinin izini aramaya koyulurlar. Polat Alemdar zar zorda olsa izini bulur Tapınakçıların. Poyraz ise Tapınakçılar katılmak için düzenlenen ayinde zehirli iksiri içip pan zehiri tutan liderin önüne kadar yürümekte zorlanır. Poyraz yolun sonuna geldiğinde Tapınakçıların lideri pan zehri uzatır.
 
Poyraz Tapınakçılara katılabildi mi? Polat Alemdar Tapınakçılara engel mi olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 193. yeni bölümüyle 23 Mayıs Perşembe Atv'de.
 
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat Alemdar'ı neler bekliyor? Polat , Abdülhey ve Cahit Tapınakçılara nasıl baskın yapıyor?
Poyraz, artık bir tapınakçı oldu. Son bölümde Poyraz'ın tapınakçı olması için ayin gerçekleştirildi. Poyraz'a verilen zehir kendisini kanıtlaması için mi verildi? Poyraz , Tapınakçı liderinin elindeki pan zehiri alamasa ölecekmiydi? Kurtlar Vadisi Pusu kafaları karıştırmaya kaldığı yerden devam ediyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu, artık iyice sinirleri bozulan Polat, Poyrazı yakalamadan rahat etmeyecğini şu sözleri ile ifade eder:
 
Polat Alemdar '' Poyraz'ı öldürmeden geçen her saniye bana dert''
 
Kurtlar Vadisi Pusu, Polat Alemdar kızı Elif'i Margaret'in elindne kurtarmak için hareket geçti.Polat Alemdar ayini yapıldığı yere Tapınakçılara baskın yaptı. Aralarında çıkan çatışmadan Margaret ve Poyraz kurtulabilecek mi? Tapınakçılar bu saldırının ardından ne yapacaklar? Mehmet Karahanlı'nın infazına karar veren Tapınakçılar Polat Alemdar ile ne gibi bir sorun yaşayacaklar?
 
Kurtlar Vadisi Pusu, Polat Alemdar bir yandan Elif'i kuratrmay çalışırken diger yandan da iç ve dış sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Suriye ile yaşanan bazı olaylar Türkiye'yide etkilemektedir. Polat Alemdar bu sorunu nasıl çözecektir? Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm Atv ekranlarında olacak...
 
Kara Yaşıyor mu?
 
Kurtlar Vadisi Pusu, geçtiğimiz bölümde Araz ve adamları tarafından baskın yapılan yerde vurulan Kara bir süredir yeni bölümlerde görünmüyor? Kara'nın hayatı tehlikede mi? Kurtlar Vadisi Pusu , Kara yeni bölümlerde olmayacak mı? Kara ile ilgili yeni gelişmeleri merakla bekleniyor...
 
Kurtlar Vadisi Pusu, Kara tekrardan aramıza dönüyor. Sağlığının düzeldiği söylenen Kara diziye tekrardan heyecan katmaya geliyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu KGT'de Neler Oluyor?
 
Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümde Haydar ile Akif'in gizli işler yaptığından şüpelenen KGT elemanları onları beklenmedik halde yakaladılar. Akif ile Haydar ajanlar mı? Akif'in peşinde olduğu şey ne? 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Verilenlerden hangisi İstanbul'un ilçesi değildir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.