MagazinRSS
27.05.2013 - 13:01 | Son Güncelleme: 27.05.2013-14:06

Kurtlar Vadisi Pusu 194. Bölüm 30 Mayıs Perşembe Atv İzle Polat , Aras'ı Poyraz'a Karşı Kullanıyor!

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm ne zaman? Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm yayınlanacak mı? Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar, tapınakçıları nasıl yakalıyor? Kurtlar Vadisi Pusu, Polat - Poyraz karşılaşmasında neler oluyor? Akif ile Haydar görevlerine devam edecekler mi? Kurtlar Vadisi Pusu, yeni aksaçlı ölüyor mu? Aksaçlıların içindeki hain olna Remzi nasıl ortaya çıkıyor? Kurtlar Vadisi Pusu yeni nölüm atv de izle.

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu 194. Bölüm 30 Mayıs Perşembe Atv İzle Polat , Aras'ı Poyraz'a Karşı Kullanıyor!
Kurtlar Vadisi Pusu 194. Bölüm 30 Mayıs Perşembe Atv İzle
 
Kurtlar Vadisi Pusu 194. bölümde neler oluyor? Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar tapınakçıları nasıl sıkıştırdı? Kurtlar Vadisi Pusu,, Polat kızı Elif'i kurtarabildi mi? Aksaçlıların içindeki hain kim? Akif, haini nasıl buldu?
 
Kurtlar Vadisi Pusu 194. bölümde olaylar karışıyor. Polat Alemdar, Poyraz'a ulaşmak için Aras'ı sonunda yakalar. Biliyordur ki Aras'ı kurtarmak için Poyraz mutlaka gelir. 
Tapınakçı olan Poyraz bakalım bu tuzağa nasıl düşüyor. Polat, Poyraz'ı sonunda yakalıyor mu? Tapınakçıların arasına giren Poyraz, Mete'yi nasıl kullanmayı planlıyor?
 
 
Kara ve Erkan ise Suriyeli'lerin peşine düştüler. Sınıra kadar giden örgütü takip eden Kara ve adaları tuzağa mı düşürüldü? Erkan ile Kara nasıl   kurtuluyor? 
 
Akif ile Haydar serbest bırakılır. Akif'in haini çıkarmak için bir planı vardır. Akif'in planı işe yarayacak mı? Aksaçlılar arasında neler oluyor? Toplantıda ne konuşuluyor?  Kurtlar Vadisi Pusu 194. bölüm ile atv ekranlarında  izlemeyi kaçırmayın.
 
 
 
 
 
 
Kurtlar Vadisi 193. Bölüm Özet
Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölümüyle seyircisinin karşısında oldu. Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm 23 mayıs perşembe akşamı yyaınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni son bölümünde neler yaşandı? Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar Tapınakçıları nasıl sıkıştırı?
 
Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölümde Poyraz'ın Tapınakçılara kabul ayini sırasında Polat Ayin mekanını bastı. Tapınakçılara büyük şok! Kurtlar Vadisi Pusu, Polat Alemdar Tapınakçılara büyük şok yaşattı. Polat'ın tapınakçıların yerini nasıl bulduğuna şaşıran tapınakçılar çok fena köşeye sıkıştılar. Abdülhey ile Cahit'e mekanı yakın emrini veren Polat, onların ordan sağ çıkmasını istemedi.
Kurtlar Vadisi Pusu Polat ile adamları mekanı önden ve arkadan kuşattılar. Tapınakçılar ve Poyraz köşeye sıkıştı iyice derken son bir hamleyle ordan kaçmayı başardılar. Polat, Abdülhey ve Cahit tapınakçıların adamları ile çatışma arasında kaldı. 
 
 
Polat Alemdar elinden kaçırdığı Margaret ile Poyraz yakalayıp öldürmekten vazgeçmiyor. Kara'nın eski adamı olan Şurup lakaplı ajan ise Polat ile Kara'nınişine çok yarıyor. Şurup Araz'ın kardeşine aşık olduğu için onu ellerinden kurtarmak istiyor. Polt ile kendi çapında anlaşma yapıyor. Poyraz'ı bulup öldürdükten sonra Manolya ile evlenmek isteyen Şurup yardım için koları sıvadı.
 
 
Kara Geri Döndü!
Kara bir süredir tüm heyecandan uzak kalmıştı. Bu hafta neyseki gözlerimizin aradığı Kara geri döndü. Kara ve Şurup Suriyeli ajamnların peşine düştü. Kara, Pusat, Erkan,Şurup ve Gülüm adamaların olduğu mekanı buldular.
 
 
Akif ile Haydar'a Ne Oldu?
 
KGT ajanı olan Akif ile Haydar geçen bölüm çok kötü şekilde yakalnmışlardı. Sorgulanmak için yakalnıp baglanan ikili sorguları sırasında neler yaşadı?
 Sorgulamaya giren aksaçlı Akif'in verdiği cevap kaşısında çok şaşırdı. Kime çalışıyorsun diyen aksaçlı Akif'in Polat Alemdar için demesiyle neye uğradığını şaşırdı. Akif aksaçlıların içinde olan bir haini bulmak için araştırma yaptığını açıkladı. Aksaçlı bunu üzerine Polat ile konuşup olan biteni öğrendi. Akif ile Polat'ın şüphelendiği hain Remzi nasıl ortaya çıkıcak? 
 
Margaret ise Elif'i Polat'tan daha da çok uzaklaştırmanın peşindedir. Polat Elif'in kaçıırldığını anne ve babasına söylemez onun yerine halasının yanına gönderdim der. Anne ve babası Polat'a çok kızgındır. Polat ne yapıp edip bir an önce kızna kavuşmak ister.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 194. bölümde neeler olacak? Kurtlar Vadisi Pusu 194. bölüm merakla bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu 194. bölüm 30 Mayıs Perşembe

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.