GündemRSS
12.10.2013 - 15:04 | Son Güncelleme: 14.10.2013-10:36

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle (henüz çıkmadı)

Kurtlar Vadisi Pusu en son 200.bölüm atv ekranında verildi.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle daha çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm özeti burada...

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle (henüz çıkmadı)

Kurtlar Vadisi Pusu en son 200.bölüm atv ekranında verildi.Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanı izle daha çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm özeti burada...

Kurtlar Vadisi Pusu 200. Bölüm Özeti 10 Ekim Perşembe 
 
11 Yıldır zirvedeki yerini koruyan Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta yine heyecan doruktaydı.
 
Dün akşam 200. bölümü ile ekranlara gelen Kurtlar Vdisi Pusu 'da izleyenleri ekran başına kitleyen anlar yaşandı. 
 
Kurtlar Vadisi 200. Bölümde Neler Oldu ?
 
Cahit, Büyük üstad'ın güvenini kazanabilmek için elinden geleni yapar . Bir yandan güven kazanmaya çalışan Cahit diğer yandan Büyük Üstad'ı öldürmek için fırsat kollamaktadır. Cahit tam istediği fırsatı yakalar ancak öğrendiği bir bilgi üzerine Cahit Büyük Üstad'ı öldürmekten vazgeçer. Cahit Büyük Üstad'ın gerçek Büyük Üstad olmadığını, onun sadece bir piyon olduğunu öğrenir. Öte yandan Safiye2de Cahit'in kendisini tapınakçılara ulaşmak için kullandığını anlar. Ölecek mi sorusunun yanıtını ise Cahit Akif'in hayatını kurtararak yanıtladı.
 
Margaret ise Büyük Üstad'a komplo hazırlanmıştır. Margaret'in amacı Büyük Üstad'ı öldürerek onun yerine geçmek ve Elif'in yanında olmaktır.
 
Polat Alemdar , Büyük Üstad'ın adamlarını öldürmek için köprüye bomba koydurmuştur. Büyük Üstad'ın adamlarının geçişi sırasında bombayı patlatacakken arabada Elif'i görür ve bombayı patlatmaz. 
 
Erkan ise Kara'dan bilgi almanın peşindedir. Ve sonunda Poyraz'ın , Kara'nın torununu rehin aldığını ve torunuyla tehdit ederek Kara'yı kullandığını öğrenir. 
 
Büyük Üstad'ın yanında Cahit'i gören KGT ise Cahit'in hain olduğunu söyler. Abdülhey ise Cahit'in asıl amacını anlamıştır ve Cahit'in ihanet etmeyeceğini söyler. 
 
Bu arada Polat Alemdar'ın annesi de hafızasını kaybetmiştir. Geçmişinin yarısı hafızasından silinen Polat'ın annesi , Polat'ı hala Ali olarak hatırlamaktadır.
 
 Elif'i kurtarmak için operasyon yapan KGT, Mete , Poyraz ve adamlarıyla çatışmaya girer.
 
Kurtlar Vadisi 201. Bölümde Neler Olacak?
 
KGT, Elif'i kurtarabilecek mi ?
 
Poyraz ve Mete ölecek mi ?
 
Cahit Büyük Üstad'ın kim ?olduğunu öğrenebilecek mi ?
 
Tüm bu soruların yanıtı Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde yanıt bulacak. 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Minik Serçe diye bilinen sanatçı kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.