GündemRSS
29.10.2013 - 10:58 | Son Güncelleme: 29.10.2013-10:58

Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı izle (pusudan ak partiye)

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı izle henüz çıkmadı.Kurtlar Vadisi Pusu'dan Ak partiye geçen isim kim?

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı izle (pusudan ak partiye)

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı izle.Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm fragmanı izle.Kurtlar Vadisi Pusu'dan Ak partiye geçen isim kim?

 
Kurtlar Vadisi Pusu 201. yeni bölüm izle atv kanalındaydı. 24 Ekim 2013 Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm fragmanı izle. Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölüm özeti izle.Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde Abdülhey, Cahit'in amacını öğrenebilecek mi! Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümde Polat Alemdar'ın şimdiki planı ne? Kurtlar Vadisi Pusu'nun 201. bölümde Akif Murat'ı öldürecek mi?
 
İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 201. bölümde merak edilen sorular?
 
KGT ekibi Poyraz'ın ekibiyle girdiği çatışmadan çıkabilecek mi? Akif, hangi hatasının bedelini nasıl ödeyecek?
 
Elif, Nazife Anne ve Ömer Baba'ya kavuşabilecek mi? Abdülhey, Cahit'in amacını öğrenebilecek mi?
 
Safiye, Tapınakçılar'ın isteğini mi yerine getirecek yoksa Cahit'i mi affedecek,Büyük Üstad'ı bulmaya çalışan Cahit, amacına ulaşabilecek mi?
 
Akif Murat'ı öldürecek mi? Polat Alemdar'ın şimdiki planı ne...
 
1 yıldır zirvenin değişmez ismi Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe akşamına yine damga vurdu.Her hafta aksiyon dolu sahnelerle izleyecinin karşısına çıkan Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 200. bölümüyle izleyenleri yine ekran başına kilitledi.
 
Bu haftaki bölümde Tapınak Şövalyeleri’nin tarihi öne çıkan anlardan bir tanesiydi.Tapınakçıların üstadının naibi  Ortadoğu'nun baronu Murat'a neden bu kadar güçlü olduklarını anlattığı  sahnede “Bizi bu kadar güçlü ve beraber kılan inancımız” diyerek kısa bir tapınak tarihi verdi.
 
Tapınakçılar'ın tarih sahnesine çıkışları, Haçlıların Kudüs'ü ele geçirmelerinden ve bir Latin Krallığı kurmalarından yaklaşık 20 yıl sonraya rastlar. 1118 yılında kurulan ve herkesçe tanınan  adı "Tapınakçılar" veya "Tapınak Şövalyeleri" (İngilizce'de Templars ya da Knights Templar) olan bu tarikatın tam ismi "İsa'nın ve Süleyman Tapınağı'nın Yoksul Şövalyeleri" idi.

Kurtlar Vadisi Pusu'dan Ak Partiye

YALOVA Belediyesi eski Başkanı ve 'Kurtlar Vadisi- Pusu' dizisinde 'Eşref Bey' karakterini canlandıran Barbaros Binicioğlu, Ak Parti’ye belediye başkan aday adaylığı başvuru yaptı.
 
Binicioğlu, başvuru dosyasını AK Parti Yalova Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Yaşar Demirel ile Merkez İlçe Başkanı Ömer Aslan’a parti binasında teslim etti.
 
Başvuru dosyasını teslim ettikten sonra açıklama yapan Binicioğlu, Yalova’da aktif olarak çalışan en eski siyasetçilerden olduğunu belirtti. Yalova’da bir dönem belediye meclis üyeliği, bir dönem de belediye başkanlığı yaptığını belirten Binicioğlu, Yalova’nın sorunlarını bildiğini söyledi.
 
Yalova’ya tekrar AK Parti'den hizmet etmek için elinden geleni yapacağını ifade eden Binicioğlu, “Tabi aday adayıyız şu anda. Partimiz karar verecek, teşkilatımız. Belki kamuoyu anketleri yapılacak yine. Bunlardan çıkan sonuçları Sayın Başbakanımız da yine Genel Başkanımız aynı zamanda değerlendirecek. Ve aday olursak inşallah seçimleri de kazanmak için uğraşacağız. Daha sonra Yalova için yine, Yalova için yeniden başlayacağız. Ama her durumda partimin hizmetinde olacağım. Geçmişimiz bizim gelecekte de nasıl davranacağımızda açık bir delildir. Bugüne kadar hep dümdüz çizgide devam ettik. Bundan sonra da inşallah hiç sağa sola sapmadan dümdüz devam edeceğiz. Ama amaç tabiî ki partiler araçtır, amaç hizmettir. Düzgün, dürüst hizmettir. Başta dürüst, aldatmadan, kandırmadan dürüst hizmettir. İnşallah kendimize güveniyoruz. Aday olursak da Yalova için çalışacağız” dedi.
 
Binicioğlu’nun dosyasını teslim alan Yaşar Demirel de şu ana kadar resmi olarak mevcut Belediye Başkanı Yakup Koçal ve eski başkan Barbaros Binicioğlu’nun aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirterek hayırlı olsun dileklerini iletti.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar 1 yorum
Tüm Yorumlar +
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Günün İş Fırsatları
Tüm İlanlar desteği ile
Bir düşünceyi eksiksiz olarak anlatan kelime dizisine ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.