TeknolojiRSS
02.03.2014 - 09:14 | Son Güncelleme: 04.03.2014-15:36

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm izle (KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM İZLE)

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm fragmanı yayınlanınca haberimizin detayında bulabileceksiniz. Kurtlar Vadisi Pusu geçmiş bölüm detaylar ve Kurtlar Vadisi son bölüm videosu haberimizden takılmadan izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm merak edilenleri ve Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm full izleme bağlantısı haberimizin devamında bulabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 217. Bölüm detayları Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm izle (KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM İZLE)

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm ilk görüntüleri haberimizin detayında bulabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu geçmiş bölüm detaylar ve Kurtlar Vadisi son bölüm videosu haberimizden takılmadan izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm merak edilenleri ve Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm full izleme bağlantısı haberimizin devamında bulabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 217. Bölüm detayları Milliyet.com.tr'de

Türkiye'de ve yayınlandığı birçok ülkede izleyici sahip olan ve reyting rekorları kıran dizi Kurtlar Vadisi geçtiğimiz hafta ekranlara gelmedi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçen hafta yayınlanan 216.bölümünü haberimizdeki linkte bulabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölüm ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Kurtlar Vadisi Pusu hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında...

27 Şubat 2014 tarihli Kurtlar Vadisi Pusu'ya ait 217. bölüm fragmanı yayınlanmamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'ya bölüm özetini ve fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ PUSU 217. BÖLÜM

Ekranların en sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta yayınlanmadı. ATV ya da dizinin yapımcısı Pana Film konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken  dizinin stok bölüm biriktermek için yayınlanmayacağı düşünülüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm izlemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler.Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm haberimizde verilen linkten ulaşabilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu, yine gündeme damgasını vurdu.  Kurtlar Vadisi Pusu 216. son bölümde Cahit Polat Alemdar'ı vurmasının şokunu yaşıyor.Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216.bölümünde neler oldu? Kurtlar Vadisi Pusu 216.bölümü ve daha fazlası milliyet.com.tr'de Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle

 Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm görüntüleri. Bu başlıklar adı altında aradığınız haberlerin detayları.

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm fragmanı. Kurtlar Vadisi Pusu 27 Şubat Perşembe akşamı yepyeni bir Kurtlar Vadisi Pusu (217.bölüm) ile ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm fragmanı ve Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm hakkında merak edilenler, Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm detayları.

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümde neler olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm detaylar - Pusat Çakır Baltazar'ın kafasına silahı dayıyor. Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki savaş büyüyor. Daha önce rulet masasında Pusat Çakır'ın elinden Polis baskını ile kurtulan Baltazar şimdi ne yapacak? Üstelik Baltazar kafasına silah dayanmadan hemen önce, Pusat'ın arkadaşları İmdat ve Şurub'u rulet masasına oturtmuş, bu ikiliye rulet oyunu oynatmış, bu görüntüleri de Pusat'a göndermek için kameraya kayıt ettirmişti. Pusat Çakır'ın yaptığı şok baskın ile neye uğradığını şaşıran Baltanın şimdi ne yapacağı merak konusu.

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm detaylar - Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümde kardeşinin Margaret'in elinde olduğunu öğrenen Savcı Leyla ne yapacak? Polat Alemdar'ın yaşadığından habersiz yaşamını sürdüren Savcı Leyla, kardeşinin kaçırılması karşısında kimden yardım isteyecek? Polat Alemdar yaşadığını sevdiklerine bir bir söylerken, Savcı Leyla'ya ne zaman söyleyeceği ve Savcı Leyla ile Polat Alemdar buluşması Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri tarafından oldukça merak ediliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm detaylar - Polat Alemdar, Abdülhey Çoban, Cahit Kaya.. Bu üçlünün tekrar bir araya gelmesi Kurtlar Vadisi Pusu takipçilerini heyecanlandırdı. Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümde gözler bu üçlüde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak? Heyacanla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 217.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
 

KURTLAR VADİSİ PUSU 216.BÖLÜMDE NELER OLDU! 

Kurtlar Vadisi Pusu 216. son bölüm Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını ekran başına kilitledi. Polat Alemdar'ı vuran Cahit şimdi ne yapacak? Tapınakçılar'la ilgili planlarında nasıl ilerleyecek? Cahit yaşadıklarının etkisinden nasıl çıkacak? 

Cahit ve Abdülhey yüzleşmesi nasıl gerçekleşecek? Pusat'ın Baltazar'la girdiği savaş nasıl son bulacak? Pusat hapishaneden kurtulabilecek mi? Baltazar, hangi sürpriz isimlerle bir araya gelecek?Şamil'i kurtarmaya Suriye'ye giden Kara ve ekibi, Şamil'i Ivan'ın elinden alabilecekler mi? Ivan'ın göreceği hesap ne? Abdülhey, Adsız'ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Adsız'ın bu seferki hedefi kim olacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 20 Şubat Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölümünde olacak...
 
Kurtar Vadisi Pusu'nun dün akşam yayınlanan 216.bölümü bir kez daha reyting sıralamasında en üstte yer aldı. Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm  tolalde grupta yüzde 13,72 rating ve yüzde 31,16 izlenme payıyla birinci sırada yer aldı.  İkinci sırayı Juventus-Trabzonspor karşılaşması alırken 3 sıra da ise Kanal D'nin iddialı yapımlarından Arkadaşım Hoşgeldin yer aldı.

KURTLAR VADİSİ 216. SON BÖLÜMÜ İZLE


Kurtlar Vadisi Pusu AB grubunda da liderliği kimseye bırakmadı Yüzde 9,83 rating ve yüzde 22,56 share oranı ile birinci olurken , Trabzonspor'un şampiyonlar ligindeki maçı ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırayı ise Kanal D'nin  dün gece final yapan dizisi İntikam aldı. İntikam'ın ardından listede yer alan Arkadaşım Hoşgeldin 5. olurken, 6. sırayı Kardeş Payı dizisi aldı.
 
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta yayınlanan 215.bölümü ile hayranlarını ekran başına kilitledi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 215.bölümünü izleyemediyseniz haberimizde bulunan linke tıklayınız. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm ve Kurtlar Vadisi'nin diğer bölümleri bu haberde.

KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN YENİ FENOMENLERİ!
 
Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni hikaye ve karakterleriyle reytinglerde daha da yükseldi.
 
Geçtiğimiz haftalarda ’Baltazar’ karakteri ile diziye dahil olan Murat Aydın, Kurtlar Vadisi izleyicileri tarafından sevilmiş ve sosyal medyada birçok olumlu yorum almıştı. Baltazar ile Pusat Çakır’ın karşılıklı atışmaları ise, vadi izleyicilerince soluksuz izlenmişti.
Diziye  ’Dişçi’ karakteri ile dahil olan usta oyuncu Kemal Topal da, sosyal medyada olumlu yorumlar alan bir başka isim oldu. Psikopat tavırları ile dikkat çeken, işkenceci bir karakteri canlandıran Kemal Topal, hikayedeki gizemli tavırları ile şimdiden Kurtlar Vadisi izleyicilerini heyecanlandırmaya başladı.
 
 KURTLAR VADİSİ PUSU 215. BÖLÜM İZLE
 
Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölümde neler yaşandı Pusat Çakır, rulet masasında hayatını ortaya koyuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki restleşme demir parmaklıklar ardında son buluyor. Baltazar'ın mekanını basan Polis ekipleri Pusat ve Baltazar'ı göz altına alır. 
Kara ve KGT patronu Akif, hem Şamil'i kurtarmaya hemde Ruscol adlı rus baronu ele geçirmek için İran'a gidiyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Abdülhey ve Gaye evleniyor. Ancak Abdülhey ve Gaye'nin bulunduğu evi sık sık ziyaret eden isimsiz şahıs Gaye ve Abdülhey çiftini gözüne kestiriyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümün en merak edilen konularından biri de Cahit ve Polat Alemdar buluşması. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Cahit ile görüşmenin vakti geldiğini söyleyen Polat Alemdar'ın Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ile yüzleşmesi bekleniyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ve Polat Alemdar yüzleşecek mi? Pusat'ı hapishanede bekleyen süprizler neler? Abdülhey ve Gaye'yi bekleyen tehlike ne? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası 13 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm fragmanını izlemek için ilgili video bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz.
 
 


Kurtlar Vadisi Pusu 214. bölümde Polat'ı karşısında gören Nazife anne ne yapacak? Polat Alemdar annesi ve babasından sonra kızı Elif ile de yüzleşecek mi? Tapınakçıların arasındaki iki ajan Murat ve Cahit deşifre oldu mu? Kara İran'da kim ile ne için savaşacak? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölümde karşınızda...KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN YENİ OYUNCULARI

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, bu sezon da perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Yapımcı Ebru Polat’a teklif götürdü. Ebru Polat da teklifi doğrulayarak şu açıklamayı yaptı.
 
Dizinin 213. bölümünde ’Baltazar’ karakteriyle dahil olan usta oyuncu Murat Aydın, büyük beğeni kazanmıştı. Kadroya kadın oyuncu transferi için de çalışmalarını sürdüren senaristler, güzel şarkıcı Ebru Polat’a teklif götürdü. Vadi ekibinden teklif aldığını doğrulayan Polat, "Şu anda görüşmeler olumlu geçti" dedi.

 
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu 214.bölüm fragmanı

 
 
Kurtlar Vadisi nefesleri kesmeye devam ediyor. Yılların efsane dizisi Kurtlar Vadisi yayınlanan son bölümü ile yine reyting rekorları kırdı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 213. bölümünü Perşembe akşamı izleyemeyediyseniz haberimizdeki linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu hemen izle (Kurtlar Vadisi Pusu 213. bölüm)
 
 30 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü Vadi severler tarafından her zaman olduğu gibi yine büyük ilgi gördü. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümde neler oldu? Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümde neler yaşandı? İşte ekranların tartışmasız en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümden detaylar.
 
Alttaki linke tıklayarak Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümünü izleyebilirsiniz
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu 213. bölüm fragmanı
 
 
 
KURTLAR VADİSİ PUSU 211. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey'in ölüm emrini verir. Abdülhey'in ölümü Cahit'in ellerinden mi olacaktır?
 
Abdülhey'in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak?
Cahit'in bir planı olduğuna inanan Polat'ın Cahit'le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat'ın yeni planı ne?
 
Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 16 Ocak Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun 211. bölümünde
 
Kurtlar Vadisi Pusu 213. bölüm fragmanı
 
 
 
 
Polat Alemdar, Camiye Babasının yanına geliyor. Abdülhey'in ölümünden sorumlu olan Cahit'in yeni planı ne olacak? Üstadın Cahit'e verdiği prizma ona nasıl bir kimlik kazandıracak? Kane, Cahit'in kabul töreninde yaşanan güvenlik zafiyetinden sonra oyunu bu kez nasıl oynayacak? Abdülhey'in mezarını ziyaret eden Polat'ın arkasından gelen kim? Polat, kiminle çatışmaya girecek? Suikastta uğrayan Savcı Leyla'yı öldürmek isteyenlerin arkasında kim var?
 
Kurtlar Vadisi Pusu'ya ait 210. bölüm Özeti;
 
Abdülhey, olacaklardan habersiz, Cahit ile konuşmaya gider. Müfettiş Kane, pusuya düşen Abdülhey’in ölüm emrini verir. Abdülhey’in ölümü Cahit’in ellerinden mi olacaktır?
 
Abdülhey’in acısıyla büyük sarsıntı yaşayan Polat, intikamını nasıl alacak? 
 
Cahit’in bir planı olduğuna inanan Polat’ın Cahit’le ilgili düşünceleri değişecek mi? Tapınakçılara ulaşmak isteyen Polat’ın yeni planı ne?
 
Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm özeti;
 
Polat Alemdar, maskesini çıkarır ve Poyraz’ın karşısına dikilir. Polat’ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı?
 
İntikam alma sırası Kara’ya geçer. Kara, Poyraz’ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz’ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak? 
 
Evlilik planları yaparken, Gaye’nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat’ın yanına geri mi dönecek?
 
Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar’ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi? 
 
Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 209. bölümünde olacak...

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Sen Ağlama, Firuze gibi şarkıların ünlü yorumcusu sanatçımız kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX