MagazinRSS
26.04.2013 - 12:06 | Son Güncelleme: 26.04.2013-12:04

Kurtlar Vadisi Pusu en son bölüm izle polat-poyraz kavgası izle

Kurtlar Vadisi Pusu en son bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 190.bölüm özeti sitemizde.Kurtlar Vadisi Pusu heyecnaı hiç bitmedi.Kurtlar Vadisi Pusu'da müthiş sırlar ortaya çıktı.İşte Kurtlar vadisi sizlerle.

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu en son bölüm izle polat-poyraz kavgası izle

Kurtlar Vadisi Pusu en son bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 190.bölüm özeti sitemizde.Kurtlar Vadisi Pusu heyecnaı hiç bitmedi.Kurtlar Vadisi Pusu'da müthiş sırlar ortaya çıktı.

 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 190. bölümü ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Polat Alemdar'ın kızı elif'i kaçıran Poyraz, bu sayede Polat'ı da ele geçirmişti. Poyraz şaşırtıcı bir şekilde Polat Alemdar'ı arkasında kimler olduğu konusunda sorgulamaya başladı. Ve dizinin seyrini değiştirecek gelişmeler bu sorgunun ardından başladı.
 
POLAT ALEMDAR: "BEN TAPINAKÇIYIM"
 
Polat'a, nasıl bu kadar uzun süredir hayatta kalmayı başardığı ve halen aktif görevlerini nasıl sürdürdüğü konusunda ısrarla sorular soran Poyraz, cevap alamayacağını anlayınca yine elif kozunu kullandı. 
 
Elif'i gözlerinin önünde öldüreceğini söyleyen Poyraz, Polat Alemdar'ı konuşmaya bu yolla ikna etti. 
 
ERKAN SENCER'İ ÖLDÜRDÜ
 
189. bölümde, Polat'ın elinden kurtulmayı umarak yuttuğu hap sayesinde hastaneye kaldırılan Sencer, sıkı korunmasına rağmen Erkan tarafından öldürüldü. Ölüm talimatı Erkan'a, İhtiyarlar Heyeti'nden Sencer'e çalışan üye tarafından verildi.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Semih Saygıner hangisi ile uğraşmaktadır?
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.