MagazinRSS
14.05.2013 - 22:55 | Son Güncelleme: 16.05.2013-20:43

Kurtlar Vadisi Pusu En Son Bölüm ATV Keyfi!

Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı izle,Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı devam ediyor.Kurtlar Vadisi en son bölüm izle sitemizde.Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı sizlerle.

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu En Son Bölüm ATV Keyfi!

Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı izle,Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı devam ediyor.Kurtlar Vadisi en son bölüm izle sitemizde.Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı sizlerle.Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı izle.Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanında neler olacak heyecanla bekleniyor.Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı sitemizde.

 
KURTLAR VADİSİ PUSU 192. Bölüm Tıkla İzle
 
Kurtlar Vadisi Pusu, izleyicileriyle 10. yılda yine atv ekranlarında buluşuyor. Sezon finalinde Memati Baş'ın düğün gecesinde vurulmasıyla yıkılan Polat Alemdar tetiği çektirenlerin peşine düşüyor. Memati'nin vurulmasının ardında kimler var? Polat Alemdar ve ekibi, bir yandan bu sorunun cevabını ararken diğer yandan Türkiye'de yaşanan iç ve dış kaynaklı karışıklıklarla ilgilenecekler. Suriye'de yaşananlar Türkiye'yi nasıl etkileyecek? İhtiyarlar başkanının uzun süredir üzerinde çalıştığı projeyi öğrenen Polat Alemdar bu projeyi hayata geçirebilecek mi? Projenin hayata geçirilmesi için Polat Alemdar ve ekibi neler yapacak, nasıl engellerle karşılaşacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu sezon atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'da olacak...
 
KURTLAR VADİSİ PUSU Tarihçesi
 
Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra RTÜK tarafından yasaklanan Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Türk, aksiyon dizisidir. Kurtlar Vadisi Pusu 4. sezonda Star TV'ye, 5. sezonda atv'ye, 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. sezonunda atv'ye geri dönmüştür.
 
KURTLAR VADİSİ PUSU'da Fragman Bekleyişi
 
Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı verildi. Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanında neler yaşanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm fragmanı heyecanı burda atacak.
 
Kurtlar Vadisi Pusu heyecanı son sürat devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 191.bölüm yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu  191.bölümünü heyecan vericiydi. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü olan 192.bölüm  16 Mayıs'ta karşınızda boy gösterecek. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 191.bölümde neler oldu?
 
Poyraz'a teslim olan Polat Alemdar elinden kurtulmayı başardı. Alemdar'ın adamları Poyraz'ın elinden Polat Alemdar'ı kurtardı. Daha sonra Poyraz'ı öldüren Polat Alemdar önce KGT örgütünde olan görevini bıraktı daha sonra heyete girdi.  Polat Alemdar koltuğunu kime bırakacak? Seçtiği iki aday kim? sorusunun cevabı bu hafta yanıt bulmadı.
 
Kurtlar Vadisi Pusu'da Poyraz öldürülmektedir. Ancak ölümünden öne Araz'a son bir emir vermiştir. Bu da Polat Alemdar'dan intikamı al olmaktadır. Bu son emri yerine getirmek için Araz'ın ne yapacağı bilinmez ancak Polat tutsak edildiği yerden kaçmaktadır.
 
Polat görevi bırakma kararı almaktadır. Tüm intikamları aldığını düşünerek görevden ayrılacak olan Polat artık ihtiyarlar arasına mı katılacak bilinmemektedir. Poyraz'ın ölümü üzerine Araz'a verilen son emir Alemdar'ın ölmesi olsa da bunun için ne çalışma yapılacak bilinmemektedir.
 
Öncelikle Margaret Polat için Türkiye'ye gelmektedir. Aslında Elif için gelmektedir. Yalnız Alemdar Elif'i kolay kolay vermeyecektir. Bunun yanı sıra Poyraz ölmüştür. Poyraz'ın son emri ise Alemdar'ın ölmesidir. Araz bu emri yerine getirecek mi bilinmemektedir.
 
Kurtlar Vadisi Pusu Fragman 192. Bölüm Tıkla İzle

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Kız görmeye ya da istemeye giden kişiye ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.