MagazinRSS
07.05.2013 - 14:47 | Son Güncelleme: 07.05.2013-14:47

Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe Akşamı İzle!

Kurtlar Vadisi devam ediyor.Kurtlar Vadisi Pusu heyecan vermeye devam ediyor.Kurtlar Vadisi Pusu hiç yılmadan yolunda devam ediyor.İşte Kurtlar Vadisi Pusu 191.bölüm fragmanı izle...

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe Akşamı İzle!

 

Kurtlar Vadisi Pusu 191.bölüm fragmanı izle,Kurtlar Vadisi Pusu 191.bölüm fragmanında neler olmayacak ki.Kurtlar Vadisi Pusu 191.bölüm fragmanı heyecanı burda atacak.Kolay değil, 10 yıldır devam edip gelen bir dizi. Bunca yıl hala tüm heyecanıyla izleyicisiyle beraber.

Polat zaten bu vakte hiç rahata eremedi. Bu seferde intikam için yemin etmiş bir gurup özel askerle başı belada. Yoksa onların başı mı Polat’la  dertte demeliydik!

Kuşkusuz Polat bu zorlukları da atlatacaktır ancak bu vakte kadar birçok badire atlattı. Ancak izleyicinin Polat’a olan güveni tam. Bazen girişilen çetin çatışmalar aksiyonu artırsa da bu da izleyici için ayrı bir tat teşkil ediyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 191.son bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 191.bölüm 9 Mayıs 20013 Perşembe günü atv'de. Polat koltuğunu terk ediyor. Kara vuruluyor. 191.yeni bölüm 9 mayıs perşembe günü atv ekranlarında...


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Dünyanın ikinci büyük okyanusu hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.