MagazinRSS
07.06.2013 - 09:27 | Son Güncelleme: 07.06.2013-13:01

Kurtlar Vadisi Pusu 195. Son Bölüm Atv İzle Polat Alemdar Öldü! ( Poyraz Öldü)

Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar öldü.Kurtlar Vadisi Pusu 10 yıldır devam eden Türkiye'nin en sevilen dizisi haline geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm fragman izle. Kurtlar Vadisi Pusu Polat ölüyor.Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar infaz kararını kendisimi veriyor? Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Faruk Bey nasıl ölüyor? Polat ile Poyraz nasıl karşılaşıyor?

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu 195.  Son Bölüm Atv İzle Polat Alemdar Öldü! ( Poyraz Öldü)
Kurtlar Vadisi Pusu  195. bölüm sezon finaliyle sonlandı. Polat Alemdar, Faruk beyi tam kurtarmay gittiğinde Poyraz'ın oyunuyla karşılaştı. Poyraz, Aras'ı öldüren Poat Alemdar'a çok öfkelidir ki gözleri önünde Faruk Beyi öldürür. Daha sonra çatışma sırasında Polat, Poyraz'ı tam sıkıştırmıştır ki, Cahit vurulur.
 
Cahit'i vuran Poyraz oradan kaçmayı başarır. Polat, Abdulhey ve KGT üyeleri gençler hastanede Cahit'in ölüm haberini alırlar. Abdülhey kendini kaybeder ve ölmek istediğiniş söyler. Polat bunu söyleyen Abdülhey sert bir tokat ile'' Ben sana ölebilirsin demedim daha, Ben ne zaman öl dersem o zaman ölürsün'' der.
 
Artık Heyette işler değişir. Polat, Heyet ile yaptığı toplantıdaHeyetitemizleme kararı alır ve her kez tek tek infaz edilir. Yeni heyet üyeleri ise Soy Ağacı kitabından seçilecektir. Polat bu kitabın peşine düşer. Poyraz'da aynı şekilde kitabın peşindedir. Margaret ve Tapınakçıların lideri Polat ile bir görüşme yapmak ister. Tapınakçı lideri Polat'a çok büyük vaatler sundu Fakat Alemdar kabul etmedi.
 
Poyraz havadan Polat Alemdar'ı bir yerde sıkıştırır. Poyraz'ın bulunduğu helikopteri vuran Polat, onu zordurumda bırakır ve yere inmesini sağlar. Ve nihayet Polat'ın beklediği an gelir. Polat, Poyraz'ı öldürür. Bütün işlerini tamamladıktan sonra Polat'ın son arzusu Akif'in onu infaz etmesidir.
 
Kurtlar Vadisi Pusu  195. çok özle ve güzel bir bölüm ile sezon finali yaptı. Akıllarda soru işareti bırakarak dizi veda etti....
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu sezon finali yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 10 yıldır soluksuz devam eden dizi aynı gün ve saatinde atv ekranlarında olmaya devam ediyor.
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Faruk Bey ölüyor mu? Eğer Faruk Bey ölürse yerine kim geçicek? Cahit öldü mü?
 
İhtiyarlar heyeti şimdi ne yapmayı planlıyor? Poyraz Faruk Beyi öldürüyor. Faruk beyi koruyamayan Polat Alemdar nasıl bir karar alıyor?
Kurtlar Vadisi Pusu'da geçen hafta Aras'ı elin egeçiren Polat , Poyraz ile yaptığı 3Gli konuşma sırasında '' sen sen ol benimle pazarlı yapma'' deyip Abdülhey'in elindeki silahı alıp Aras'ı öldürdü. Poyraz bunun intikamını almak için geri geldi.
Akif, Polat Alemdar'ın infazını gerçekleştiriyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm sezon finali ile veda etmeye hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm 06 haziran perşembe akşamı atv ekranlarında olacak muhteşem bir finale imza atmaya geliyor...
 
 
 
 
Polat Alemdar - Tapınakçılar -  Faruk Bey Ölüyor!
 
Kurtlar Vadisi Pusu 194. bölümde Polat Alemdar Aras'ı öldürüyor. Poyraz, Aras'ın ölümüyle dahada çok öfkeleniyor. Bunun üzerine biran önce Frauk Beyi öldürmek için plan yapıyor. Polat, her ne kadar Faruk Beyi korumaya çalışsada Poyraz'a engel olamıyor. Poyraz, Faruk Beyi Polat'ın gözü önünde öldürüyor. Tapınakçıların peşinde olduğu Soy Ağacı kitabını Polat Alemdar onlardan önce ele geçirebilecek mi? Kızı Elif'i Alemdar kurtarabilecek mi?  Faruk Bey'in ölümünden sonra İhtiyarlar Heyetinin sonumu geliyor? Adil Bey'in emanetine Polat ne yapıyor?  Polat Alemdar son isteği olarak ölmeyi neden istiyor?
 
 
Polat Alemdar İnfaz Ediliyor!
 
Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölümde artık olaylar Polat'a ağır gelmiştir. Heyet ile toplantı yapan Alemdar neden böyle bir karar alıyor? Polat Alemdar'ın infazını gerçekleştiricek olan Akif daha öncede Adil Beyi bu şekilde infaz etmişti. Polat Alemdar gerçekten ölüyor mu yoksa bir rüya - hayal mi?
 
Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm sezon finaliyle karşımızda olacak. Her sezon olduğu gibi yine müthiş bir sezon finaline daha imza atmaya hazırlanıyor. 
 
Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölüm 06 Haziran Perşembe Atv ekranlarında
 
 
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Türkiye'de batıdan esen rüzgâra ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.