MagazinRSS
25.04.2013 - 12:06 | Son Güncelleme: 25.04.2013-12:09

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu yeni fragmanı yayınlandı izle! Kurtlar Vadisi Pusu 190.yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Sitene Ekle
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı

 

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı İzle! KVP 190.bölüm yeni fragman yayınandı. KVP Yeni Bölüm 25 Nisan’da ATV’de
 
Kurtlar vadisi pusu 190. yeni bölüm Fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 190. yeni bölümde neler yaşanacak? kurtlar vadisi pusu 190. yeni bölüm 25 nisan 2013 perşembe akşamı atv de olacak.
 
Efsana dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 190.bölüm Fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu aynı gününde aynı saatinde Atv ekranlarında olacak. 25 Nisan Perşembe saat 21:45'te.
 
Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu birçok kez kanal değiştirse de uzun yıllar geçmesine rağmen halen en çok izlenen ve internette aranan dizi sıralamsında ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. İzleyicilerinin her bölümünü soluk soluğa izlediği dizi de bu hafta da nefesler tutulacak, heyecan doruklara ulaşacak.
 
KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?
 
Başladığı yıldan izleyicileri ekran başına kitleyen Kurtlar Vadisi Pusu'nun 190. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin heyecanla beklediği efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu 190. yeni bölüm yine kalp atışlarınızı hızlandıracağına benziyor. Kurtlar Vadisi Pusu'da kızı Poyraz tarafından kaçırlan Polat ne yapacak? Kızını kurtarmak için Poyraz'la karşı karşıya gelen Polat bu bölümde yüzündeki maskeyi çıkartıyor.
 
Polat'tan intikam almak için yanıp tutuşan Poyraz,"Aslan, Ersoy, Mete hepsi bitti. Polat Alemdar'ın herkesten uzun süre esti. Bunun kaynağının ne" sorusuna soruyor.
 
Polat Alemdar, "Ben tapınakçıyım" diye cevap vermesi Poyraz'ı hayrete düşürüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 190. Yeni bölüm fragmanında esrarengiz bir kadın görünüyor. Acaba bu kadın kim? Yeni bölüm fragmanında ortaya çıkan kadın yeni bölümde nasıl bir rol üstleneceği merak konusu. Amerika'dan gelen kadın Polat Alemdar'ın kızını neden istiyor.
 
Kurtlar Vadisi Pusu 190.yeni bölümde Polat Alemdar'ı nasıl bir tehlike bekliyor. Bu soruların hepsinin cevabı Kurtlar Vadisi Pusu 190. yeni bölüm'de. 25 nisan 2013 Perşembe akşamı Atv ekranlarında olacak.
 
KURTLAR VADİSİ PUSU 189. SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Kurtlar Vadisi Pusu 189. son bölümde yaşananları bir hatırlayalım. KVP'nin aksiyon, gerilim , adrenalin, heyecan geçen bölümde de en üst seviyedeydi.  Polat'a karşı Sencer bey ve Poyraz bir plan yapar fakat Sencer bey bu planda Poyraz'ın kendisini satacağını hiç düşünmezdi. Sencer'i eline geçiren Polat'ı hiç beklemediği bir şey karşılar. Poyraz Polat'ı tuzağı düşürmüştür. Polat'tan her dediğini yapmasını ister aksi taktirde ailesini öldüreceğini söyler. Polat ise büyük bir öfkeyle Poyraz'ı yakalayıp ortadan kaldırmayı düşünüyor.
 
Poyraz, Polat'tan alacağı intikam için tüm kötü planlarını işler. Polat'ın annesini tren raylarına bağlayıp Polat'a belirli bir ipuçu verdiğini ve annesini kurtarmak için belirli bir süresinin olduğunu söyler. Polat, kara tren raylarına bağlanan annesini son anda kurtarır.
 
Polat annesini kurtardıktan sonra Poyraz'dan gelen telefonla tekrar sarsılır. Bu sefer Poyraz, Polat'a babasını kurtarmak için belli bir zamanı olduğnu ve ipuçu olarakta "ölmeden ölmek" der.  Polat mezarlığı ziyaret eder ve başka birinin gömülü olduğunu görür ve hızla kendi mezarı Ali Candan'ın olduğu tarafa koşar ve toprağı kazarlar. Toprağın altından babası çıkar fakat babasıının nabzı atmıyor. Biraz zaman geçtikten sonra babasının nabzı tekrar atmaya başlar. Hızlıca babasını hasteneye götürür. Doktur babasının durumunun iyi olmadığını söyler ve tek çarenın Dua ve Sabır olduğunu söyler.
 
 
İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 190.bölüm Fragmanı...
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Dünyanın kendine özgü şekline ne ad verilir?
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.