Kuru cilde iyi gelen bitkiler

Cildiniz sürekli kuruyor ve bu sorundan bir türlü kurtulamadınız mı? Belki çareyi şifalı bitkilerin arasında bulabilirsiniz.

Kuru cilde iyi gelen bitkiler
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Yeni yıla CI Editions ile girinContemporary Istanbul, CI Editions eserleri ile sanatseverleri yeni bir yıla uğurluyor!
Yeni yılda saç modelinize karar verdiniz mi?Yılbaşı gecesi şahane bir planınız var saçlarınızı nasıl yapacağınıza karar veremediniz mi? Bu modeller tam size göre
Kalça çıkıklığına neden olabilecek 7 hataAile Bahçelievler Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Yakup Eroloğlubebeklerde kalça çıkığına yol açan 7 hatalı alışkanlığı şöyle sıralıyor.
Ağrı deyip geçmeyin!Günümüzdeki yaygın davranışlardan biri olan bilinçsiz ilaç kullanımı sağlık için riskler taşıyan bir durumdur.
Urfa mutfağı müzede saklıUNESCO'nun ''Dünya Gastronomi Şehri" unvanına aday kentlerden Şanlıurfa'da, 3 yıl önce açılan Mutfak Müzesi'nde yörenin meşhur lezzetleri tanıtılıyor
Aynı ortamda bulunmak bile alerji sebebi!Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Özge Mergen Sağlam, en alerjen 10 besini, belirtilerini ve ilk yardım kurallarını anlattı.
Aşk bu şans oyunu değil!Doğası gereği sosyalleşme çabası içinde olan bireyin ilk defa okula gitmeye başladığı günden itibaren türlü sorunlarla karşılaşması da olağandır'' diye sözlerine başlayan uzman hipnoterapist ve sosyolog Gani Eser yine çok önemli bir konuyu kaleme alarak geçiyor okuyucularının karşısına..
Evinize hava katacak 25 detayEvinizin dekorasyonunda yapacağınız ufak değişikliklerin neler yaratacağını hayal bile edemeyebilirsiniz. İşte ufak ama etkili detay önerileri...
PEMBE BLOG
1/6

 

Cilt kuruluğu, genetik faktörlere, yaşanılan bölgenin şartlarına, hava durumuna, mevsimlere, sürekli suyla temasa bağlı olarak gelişen ve istenmeyen bir durumdur. Cilt kuruluğu sonucunda derimiz kırışıklıklara, çizgilere ve sarkmaya daha meyilli hale gelir.

Cilt kuruluğuna iyi gelebilecek bitkileri sizin için listeledik. Elbette herhangi birini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Sinemaya giderken ne giyilir