Kuru cilde iyi gelen bitkiler

Cildiniz sürekli kuruyor ve bu sorundan bir türlü kurtulamadınız mı? Belki çareyi şifalı bitkilerin arasında bulabilirsiniz.

Kuru cilde iyi gelen bitkiler
Cindy Crawford bikiniyle görüntülendiBirkaç ay sonra 50 yaşını bitirecek ünlü manken Cindy Crawford, bikinisiyle görüntülendi ve hala çok seksi bir vücuda sahip olduğunu kanıtladı.
Başarılı ebeveyn olmanın yolu ebeveyn koçluğundan geçiyorÇocukların mutlu bireyler olarak yetişmesinin yolu, anne babalarının onlara doğru biçimde yaklaşmasından geçiyor.
Kemoterapi yerine hap dönemiLLMBİR Başkanı Prof. Dr. Özcan, özellikle ağızdan alınabilen ilaçların gelecekte kemoterapinin yerini alacağını belirtti.
Kavun kesmenin en kolay yoluPek çok insanın vazgeçilmezlerinden olan kavunu kısa bir sürede böyle kesebilirsiniz.
Kyle ve Alisa'nın aşkından bir günSosyal medya sitesi Pinterest'ın gözde çiftlerinden Kyle ve Alisa'nın bir gün boyunca birlikte çektikleri fotoğrafları oldukça duygusal... İşte bir aşkın bir günlük izleri...
Kapı stickerları ile kapı dekorasyonuEvinizdeki kapılara stickerlar yapıştırarak çok sevimli ve tarz bir ev dekorasyonu yaratabilirsiniz. İşte en eğlenceli kapı ve dolap stickerları
Ahmet Beyler’in İlk Albümü Pasaj Müzik Etiketiyle RaflardaBirlikte birlikte çalalım, söyleyelim, eğlenelim misyonerleri Ahmet Beyler’in ilk albümü “Hayat Nerde”, Pasaj Müzik etiketiyle Itunes ve tüm müzik marketlerde yayında.
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/6

 

Cilt kuruluğu, genetik faktörlere, yaşanılan bölgenin şartlarına, hava durumuna, mevsimlere, sürekli suyla temasa bağlı olarak gelişen ve istenmeyen bir durumdur. Cilt kuruluğu sonucunda derimiz kırışıklıklara, çizgilere ve sarkmaya daha meyilli hale gelir.

Cilt kuruluğuna iyi gelebilecek bitkileri sizin için listeledik. Elbette herhangi birini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

 Makyajınla fark yaratmak ister misin?
Önerilerimizi uygulayanlar sonuçlardan çok memnun :)


Kaynak: Makyaj.com


Kısa bot nasıl kombinlenir?