Kuru cilde iyi gelen bitkiler

Cildiniz sürekli kuruyor ve bu sorundan bir türlü kurtulamadınız mı? Belki çareyi şifalı bitkilerin arasında bulabilirsiniz.

Kuru cilde iyi gelen bitkiler
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Bu da kedili taç modasıHayvan figürlü yeni bir ürün daha trendler arasına hızlı giriş yaptı. Bu kez kafanızda kedi taşıyormuşsunuz gibi görünen kedili taçlar moda oldu.
Hayali kusur ameliyat masasına götürüyorPsikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Barış Önen Ünsalver, “Estetik takıntısı tedavi edilmesi gereken psikolojik bir hastalıktır” diyor.
Çocuklarla doğru iletişimin kurallarıÇocuklarınıza ne kadar saygı duyuyorsunuz onlarla ne kadar doğru bir iletişim dili kuruyorsuunuz?
Gençlerde görülen fobiler ve korkularFobi, normalde korku yaratmayacak bir nesne, durum ya da aktivite ile karşılaşıldığında duyulan aşırı korku halidir. Bastırılmış ve bilinçaltına itilmiş bazı korkular yer değiştirerek normal bir durum ya da nesneye aktarılır. Kişiler korkularının yersiz olduğunun bilincindedir ancak korkularını engelleyemezler ve günlük yaşamlarını sürdürmekte güçlük çekerler.
Armut ve faydalarıArmutların çok farklı çeşitleri vardır. Deveci armudu, Japon armudu gibi çok çeşitli armutlar bulunur.
Sarımsak tüketmek için 8 nedenYemeklerde, salatalarda, mezelerde ve soslarda verdiği o harika lezzet ile sarımsağa bayılırız. Sarımsağın kendine has kokusundan ve tadından allisin adlı madde sorumludur…
Flört etmenin 4 etkili yoluHoşlandığınız biriyle iletişim kurmak ve flört etmek için bu yöntemleri deneyebilirsiniz.
Pet şişe ile gece lambası yenilemeFanusu kırılan gece lambanızı pet şişe yardımıyla yenilemek ister misiniz? İşte kolay tarifle gece lambası yapımı...
Casio Oceanus serisiCasio, dünyadaki 6 istasyondan gönderilen radio dalgalarını ve GPS sinyallerini algılayarak zamanı ayarlamaya yarayan ilk komple metal hibrid zaman ölçümleme sistemini Oceanus OCW-G1000 modeline uyarladı.
PEMBE BLOG
1/6

 

Cilt kuruluğu, genetik faktörlere, yaşanılan bölgenin şartlarına, hava durumuna, mevsimlere, sürekli suyla temasa bağlı olarak gelişen ve istenmeyen bir durumdur. Cilt kuruluğu sonucunda derimiz kırışıklıklara, çizgilere ve sarkmaya daha meyilli hale gelir.

Cilt kuruluğuna iyi gelebilecek bitkileri sizin için listeledik. Elbette herhangi birini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Cuma ofis kombini