Kuru cilde iyi gelen bitkiler

Cildiniz sürekli kuruyor ve bu sorundan bir türlü kurtulamadınız mı? Belki çareyi şifalı bitkilerin arasında bulabilirsiniz.

Kuru cilde iyi gelen bitkiler
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
The Wool Lab'den Sapeur koleksiyonu“SAPEURS” ve teknolojinin merinos yünü ile buluştuğu temalar ‘The Wool Lab’ trendler kılavuzunda
Temel makyaj hileleri: Dolgun dudaklar için 4 ipucuGünümüzde makbul olan; dolgun dudaklar. Daha çekici ve canlı bir yüz ifadesi, güzel bir gülüş ve seksi bir görünüme sahip olmak için, birkaç makyaj hilesiyle sen de dudaklarını daha büyük gösterebilirsin!
Hamilelikte sivilcelerle savaşHamilelik ve menopoz gibi zamanlarda da hormonlar değişir ve cilt de tepki gösterir. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, hamilelikte sivilceler ilgili bilgiler verdi.
Göz tansiyonuna 5 dakikada ameliyatHalk arasında göz tansiyonu olarak bilinen "glokom" hastalığının tedavisinde uygulanan ve 5-15 dakika arasında tamamlanan "Glokom Shunt" ameliyatı, Uzunköprü Devlet Hastanesi'nde yapılmaya başlandı.
Sütlaç tarifiSütseverler için en lezzetli tatlılardan biri olan sütlaç nasıl yapılır?
Stres oburluğuna dikkat!Aç mısınız stresli mi? İkisinin arasında çok fark var..
Aşk küçücük anlarda saklıdırKalbinizi aşk ile dolduran biri varsa, onunla her an her yerde, her detayda mutlu olabilirsiniz...
Çilek nasıl yetiştirilir?Mis gibi kokusu ve tadıyla yaz mevsiminin lezzetli meyvelerinden olan çileği bahçenizde ya da balkonunuzdaki saksılarda yetiştirebilirsiniz.
Migrene çözüm var!Yeni Bir Yaklaşımla Baş Ağrılarının Gerçek ve Bilimsel Tedavisi
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/6

 

Cilt kuruluğu, genetik faktörlere, yaşanılan bölgenin şartlarına, hava durumuna, mevsimlere, sürekli suyla temasa bağlı olarak gelişen ve istenmeyen bir durumdur. Cilt kuruluğu sonucunda derimiz kırışıklıklara, çizgilere ve sarkmaya daha meyilli hale gelir.

Cilt kuruluğuna iyi gelebilecek bitkileri sizin için listeledik. Elbette herhangi birini kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Kotla nasıl şık olunur?