Ardahan

Yerel Haber
27 Ocak 2018 - 13:25

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sonuçlandı

IHA

Ardahan’ın Çıldır İlçe Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından sportif etkinlikler kapsamında ortaklaşa düzenlediği kurumlar arası voleybol turnuvası oynanan final maçları ile sona erdi.
Çıldır Lisesi çok amaçlı spor salonunda düzenlenen ve 8 takımın katıldığı voleybol turnuvası çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. 2. Hudut Tabur Komutanlığı ve İlçe Müftülüğü voleybol takımları arasında oynanan final müsabakasında 3-1’lik setle müsabakadan galip ayrılan 2. Hudut Tabur Komutanlığı voleybol takımı turnuvada birinci oldu. Turnuvada İlçe Müftülüğü ikinci, Eşme pınar Köyü ise üçüncü oldu.
Oynanan final müsabakasının ardından turnuvada birinci olan 2. Hudut Tabur Komutanlığına kupasını İlçe Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, ikinci olan İlçe Müftülüğü’ne kupasını Tabur Komutanı Yarbay Köksal Ziya Tunalı, üçüncü olan Eşme pınar Köyü voleybol takımına kupasını Belediye Başkanı vekili Kadir Korkmaz takdim etti.
Kupa takdiminin ardında Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, asıl amaçlarının ödül dağıtmaktan çok kurumlar arası dayanışmanın sağlanması olduğunu belirterek, katılım sağlayan tüm kurumlara ve personellerine teşekkür etti.

ArdahanYerel Seçim Sonuçları

Ardahan Hava Durumu

-5°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.