15.05.2019 08:20 | Son Güncelleme:

Leke son bölümde neler oldu? Leke 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Leke Salı akşamı 5. son bölümü ile ekrana geldi. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin dikkatini çeken Leke son bölümde Cem, Yasemin'in yaşadıklarını öğrenmeye çalışır. Leke 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar...

Kanal D'nin yeni dizisi Leke 5. son bölümü ile ekrana geldi. Arda'nın Yasemin'e oynadığı oyun gecenin sonunda ortaya çıkar. Yasemin büyük bir şok yaşar. Dizinin 6. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İşte son bölümde yaşananlar...

LEKE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasemin Mehmet'in tuzağına düşerek Fischer'dan duyduklarıyla şok geçirir. Olayın yaşandığı otele aynı anda Mehmet ve Cem gelir ve Yasemin oteli apar topar terk eder. Genç kız soluğu yetiştirme yurdunda bakıcılık yapan Nevin'in yanında alır. Yaşadıklarıyla şok yaşayan Yasemin, adeta yıkılmıştır. Yasemin, Mehmet'in kendisi ve Cem üzerinden oynadığı oyunda Cem'in Ceo olmasını engellemesi için bu durumu Cem'e anlamak istemez. Bu sırada Marin Marin'de yeni Ceo'nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Mehmet'in her türlü oyunlarına rağmen Ceo'luk görevini alabilmesi oldukça zorlaşır.

Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştiren Birkan, Yasemin'in Serpil'e, Fischer'la olan olayın hesabını sorduğunda her şeyi duyar. Birkan ise Serpil'den bunun hesabını sorar. Belkıs'ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem'le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs'la yüzleşir.

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo'ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem'i açılışa davet eder. Yasemin'i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin'in yaşadıklarını öğrenmeye çalışır.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0