Leonardo DiCaprio 44 yaşından sonra neden kameralardan kaçıyor?

44 yaşındaki DiCaprio, 21 yaşındaki sevgilisi Camila Morrone ile çıktığı akşam yemeğinden sonra magazin muhabirlerine yakalandı. Yüzünü gizlemek isterken adeta ninjaya dönen DiCaprio'ya hem Camila, hem muhabirler, hem de biz güldük. Sahi niye utandı ki? Utanılacak bir şey yaptığını mı düşündü? Parasını kameralar sayesinde kazanan, 25 yıldır magazinle iç içe yaşayan adam neden 44 yaşında yeni yetme popçu gibi kameralardan kaçmaya başlıyor?

Leonardo DiCaprio 44 yaşından sonra neden kameralardan kaçıyor?

İlk defa yakalanmıyor

İlk defa yakalanmıyor

DiCaprio çapkınlığıyla tanınıyor. Kate Moss'tan Bar Rafaeli'ye, Gisele Bündchen'dan Barbara Palvin'e yaş yaş, kuşak kuşak sevgilileri oldu. Sevgili olup ayrıldığı kadınların 'bilinen' sayısı yaklaşık 30. Oscar adaylığından bile fazla yani. Ve birçoğuyla magazine yakalanmışlığı var.

Ayrıca DiCaprio ilk defa kendisinden küçük biriyle aşk yaşamıyor. 40 yaşına girmek üzereyken beraber olduğu öne sürülen Barbara Palvin 19 yaşındaydı. 2018'in ilk aylarından beri sevgili olduğu Camila Morrone ise 21 yaşında, yani Dicaprio'dan 23 yaş küçük.

1 yıldan fazla süredir beraber olduğu Camila Morrone ile akşam yemeği çıkışı görüntülenince gizlenmek için şekilden şekle girmesi ilginç oldu. Beraberlikleri zaten biliniyor. Daha önce defalarca yan yana görüntülendiler, el ele pozlar verdiler. Bu kez ne oldu da saklandı acaba?

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınır gibi

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınır gibi

Dicaprio'nun Camila Morrone'yi de güldüren bu hareketi sanki fuhuş ya da uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınıyormuş havası yarattı. Her an koltuk değneklerine tutunup "Çekme o kameranın lensini kırıyım çekme" diyecekmiş gibi görünmüyor mu?

Halbuki sen koskoca Leonardo DiCaprio'sun. 1 buçuk senedir beraber olduğun 21 yaşındaki sevgilin bile rahat rahat yürürken bu tavırlar neden?

Neyi gizliyor?

Neyi gizliyor?

DiCaprio'nun görmediğimiz hali kalmadı. Titanik'te sırılsıklam, The Revenant (Diriliş Ertuğrul)'da yara bere içinde sersefil, geçtiğimiz yaz plajda ise göbekli halini bile gördük. Bütün suratı kapatmasına neden olacak ne olmuş olabilir ki?

Sadece kapüşonunu takıp yürüse dikkat çekmez ama DiCaprio'nunki öyle bir saklanma ki şapka takılı, kapüşon tüm suratı kapatacak kadar çekilmiş, ellerle yüz gizleniyor, kafa önde...

Botoks mu? Saç ektirme mi? Estetik ameliyat mı? N'oldu böyle?

Kolay kolay çizilecek bir karizması yok

Kolay kolay çizilecek bir karizması yok

DiCaprio insanların gözünde öyle bir yerde ki ne botoks, ne saç ektirme karizmasına zeval getirmez. Fakat bu ilginç gizlenme çabası garip ve komik görünüyor. Camila Morrone'nin gülüşü bile bunu ele veriyor.

İnsan, sevgilisini o halde görünce nasıl gülmesin zaten? Şirin, Ferhat'a, Aslı, Kerem'e, Rose, Jack'e bile gülerdi...

Bu makaleye ifade bırak