Siyaset
25.05.2011 - 18:33 | Son Güncelleme: 25.05.2011-18:33

Liderlerin miting programı hız kesmiyor

Liderler seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan iki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise yarın üç ayrı şehirde halka hitap edecek.

Sitene Ekle

12 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlere 18 gün kalırken vatandaşlara vaatlerini sıralamaya devam eden liderler, gün içerisinde birden fazla ilde düzenlenen mitinglerde halka sesleniyor. Başbakan Erdoğan, yarın Niğde ve Aksaray’da partisinin düzenleyeceği mitinglerde vatandaşlara seslenecek. Gün içerisinde üç yerde vatandaşlarla bir araya gelecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu ise önce Bingöl’de ardından da sırasıyla Silopi ve Mardin’de gerçekleştireceği mitinglerde halka hitap edecek. MHP Lideri Bahçeli ise yarın üç ilde miting yaparak, vatandaşlara seslenecek. Bahçeli, önce Samsun’da ardından da Ordu ve Giresun’da düzenleyeceği mitinglerde partisinin vaatlerini sıralayacak.


Etiketler:
Bilgi YarışmasıHangi ilimiz Marmara Bölgesinde yer almaktadır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    İstanbul, Osmanlı İmparatorluğunun kaçıncı başkentidir?

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX