Siyaset
08.06.2011 - 18:52 | Son Güncelleme: 08.06.2011-18:53

Liderlerin miting programı hız kesmiyor

Liderler seçim çalışmalarına aralıksız devam ederken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yarın iki ilde miting yapacak.

Sitene Ekle

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdikten sonra Antalya’ya hareket edecek ve vatandaşlara seslenecek.

12 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlere sayılı günler kalırken vatandaşlara vaatlerini sıralamaya devam eden liderler, gün içerisinde birden fazla ilde düzenlenen mitinglerde halka sesleniyor. Başbakan Erdoğan, yarın önce Sivas, ardından da Gaziantep’te düzenleyeceği mitinglerde vatandaşlara seslenecek. Yarın seçim kampanyasına İstanbul’dan başlayacak olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Bahçelievler, Güngören, Bağcılar ve Küçükçekmece’de ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlar ile buluşacak. İstanbul programının ardından Antalya’ya hareket edecek olan Kılıçdaroğlu, burada bir miting yaparak halka seslenecek.MHP Lideri Bahçeli ise yarın seçim çalışmaları kapsamında Mersin ve Adana’da mitingler düzenleyerek vatandaşlara hitap edecek.


Etiketler:
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Yeniçeri Ocağını kim kurmuştur?

©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX