Gündem
30.01.2014 - 02:30 | Son Güncelleme: 30.01.2014-2:30

Lorde kaç yaşında

‘Royals’ adlı şarkısıyla yıldızı parlayan Lorde’nin gerçek yaşı merak konusu oldu. Müzisyenin gerçek yaşının aslında 45 olduğunu öne sürenler bile var

Sitene Ekle

DIŞ HABERLER SERVİSİ


ABD’nin Los Angeles kentinde geçtiğimiz günlerde düzenlenen Grammy Müzik Ödülleri’ne damga vuran Yeni Zelandalı şarkıcı Lorde’nin yaşı tartışma konusu oldu. ‘Royals’ adlı parçasıyla ‘Yılın Şarkısı’ ödülünü kazanan şarkıcının aslında 17 yaşında olmadığı iddia ediliyor.
İnternet ortamını kasıp kavuran iddiaya göre Lorde 17’den daha yaşlı. Hatta genç şarkıcının yaşının 45 olduğunu öne sürenler bile bulunuyor.

‘Söylediğimden daha yaşlıyım’
ABD merkezli haber blogu Gawker, Lorde’nin yaşıyla ilgili ilginç teorileri derledi. Grammy Ödül Töreni gecesinde yoğun makyajı ile yaşından çok daha büyük durduğu söylenen Lorde’nin bazı demeçlerinin de bu teoriyi desteklediği öne sürülüyor. Gawker, Lorde’nin Vanity Fair dergisine verdiği bir röportajda, “Aslında 45 yaşındayım” diye bir espri yaptığını hatırlattı. Lorde’nin bir şarkısında, “Aslında söylediğimden daha yaşlıyım” cümlesinin geçtiğini belirtti.

‘Aksanı daha çok Amerikalı gibi’
İnternette Lorde’nin 17 yaşında olduğunu kanıtlamak isteyen bir hayranının ele geçirdiği doğum sertifikası dolaşıyor. Sertifikanın 1996 yılına ait olduğu görülse de Gawker belgenin gerçek olup olmadığının kesin olarak bilinmediğine dikkat çekiyor. Site, Lorde’nin aksanının da Yeni Zelanda aksanına benzemediğini, daha çok bir Amerikalı gibi konuştuğunu öne sürüyor. Genç şarkıcının gerçek ismi ise Ella Yelich O’Conner olarak biliniyor.


Bilgi YarışmasıBalık yumurtasıyla yapılan meze hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.