Her kategorideki kutunun içinde 2 parçalı 5 kart ve 2 adet oyun hamuru bulunuyor. Çocuklar, ebeveynleri ve arkadaşları ile etkili bir iletişim kurabilsin diye, oyun hamuru kartlarının her birinde ayrı bir hikaye yer alıyor.

Hadi! Kendi Hikayeni Yarat!

Kartlardaki hikayelerin kahramanları olan Kerem ve Melisa, hikayelerinin tamamlanması için çocuklardan yardım istiyor. “Minik hikayeciler” hayallerindeki hikayeleri oluştururken eğlenirken öğrenmenin keyfine varacak.

Şekiller Kategorisi 

Üçgen, daire, dikdörtgen, kare ve tüm geometrik şekilleri içeren bir şekiller treni kartı bulunuyor. Çocuğunuz hamurla şekilleri öğrenecek aynı zamanda da kartların üzerinde bulunan hikâyelerin içindeki şekilleri doldurarak sınırlarını zorlayacak.

Hikayeler-2 Kategorisi

İkili kartlar birleştirildiğinde 5 farklı hikaye ile karşılaşılıyor. Hikayedeki boşluklar çocuklar tarafından kendi hayallerindeki gibi tamamlanıyor. Hikaye kategorisinde yer alan kartların içerikleri:  Pizza, Uçan Balon, Denizin Altında, Kardan Adam ve Yılbaşı Ağacı

Mevsimler Kategorisi

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış ve Mevsim Ağacı kartları bulunuyor. Bu kartlardaki mevsimlere göre çocuğunuz oyun hamuru ile Kerem ve Melisa’ya kıyafet giydiriyor. Peki siz bu havada ne giymek isterdiniz? 

Her kategori : 29,90 TL
3’lü Set Fiyatı : 75 TL