Lütfen biri Charlize Theron'a çıkma teklif edebilir mi?

2015 yılından beri sevgilisi olmadığını söyleyip hayranlarına dert yanan Charlize Theron bile bu hale geldiyse, biz ne yapalım? 
 

Lütfen biri Charlize Theron'a çıkma teklif edebilir mi?

Charlize Theron, aynı anda hem çok güzel, hem çok masum, hem de çok seksi olabilen nadir kadınlardan. Hüzünlü, duru ve güçlü duruşu, eminim birçok erkeği etkiliyordur.

Etkileyiciliğinin tek sebebi bu güzellik değil üstelik. O aynı zamanda Oscar ödüllü, başarılı bir aktris. Kariyerini sadece güzel bir kadın ya da birinin sevgilisi olarak konumlandırmayıp hep farklı rollerle çıktı karşımıza. Ancak özel hayatı söz konusu olduğunda pek de şanslı olduğunu söyleyemeyiz. Evlat edindiği iki siyahi çocuğuyla yapayalnız bir hayat sürüyor. 4 yıldır hiç sevgilisi olmamış.
 

Çok şanslı bir kadınım, sevgilim çok ateşli"

Çok şanslı bir kadınım, sevgilim çok ateşli"

Charlize Theron, bütün dünyanın takip ettiği, gözlerimizden kalp emojisi fışkırtarak izlediğimiz son ilişkisini Sean Penn ile yaşadı. 2012'den 2015'e kadar süren bu aşk adeta dillere destandı. Bir yanda büyülü güzellikteki bir kadın, öte yanda paçasından yetenek damlayan bir usta aktör... O zamanlar verdiği röportajlarda, "Çok şanslı bir kadınım, sevgilim çok ateşli" diyordu.
 

Sence de bu ateş biraz çabuk sönmedi mi Charlize?

Sence de bu ateş biraz çabuk sönmedi mi Charlize?

Bu 'ateş' maalesef 1 buçuk yanabildi. Ayrılık kararını Theron, "Ailemi büyütmek istiyorum ama bunu Sean'la birlikte yapmayacağımıza eminim. Yürütemediğimizi anlayınca ayrılık" diye açıkladı. İşte o gün bugündür de yalnız... 

Peki böylesine efsane bir kadın neden yalnız? Theron'a göre, Sean Penn'den sonra hiçkimse hayatına girmeyi 'talep bile etmemiş!' Yani inanabiliyor musunuz; bir 'yürüme' bile söz konusu olmamış...  

"4 yıldır yalnızım. Birilerinin bana adım atmasını bekliyorum. Tekliflere açığım" diyen Theron, belki de dijital dünyanın gerekliliklerini tam olarak kavrayamamıştır. Flörtlerin artık eskisi gibi başlamadığını, biraz Instagram, biraz da uygulama kullanması gerektiğini bilmiyordur :) 
 

Theron'un umutsuz ve yalnız bir kadına dönüşüp gözlerimizin önünde erimesini istemiyoruz ve yakışıklı erkeklerden bir adım bekliyoruz! Acaba ülkemizin yeni Metin Hara'sı siz olabilir misiniz? Her ihtimale karşı Instagram adresini de verelim: https://www.instagram.com/charlizeafrica/
 

Bu makaleye ifade bırak