Baz ürünleri genellikle cildi nemlendirmek ve doğal bir cilt elde etmek için kullanılır. Cilt bazı makyajın daha kalıcı olmasını sağlar ve cildin üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturur. Üzerine sürülecek olan fondöten için zemin hazırlar. Cilt tipinize göre baz seçimi önemlidir. 

Golden Rose’un farklı cilt tiplerine uygun makyaj bazlarının özellikleri şöyle:

MATLAŞTIRICI ve GÖZENEK SIKILAŞTIRICI MAKYAJ BAZI 

Yumuşak ve ipeksi yapısıyla cildinizi kusursuzlaştırıp makyaja zemin hazırlar. Gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltır, hafif ve yağ içermeyen formülü cildinizi matlaştırır ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Makyajınızın kalıcılığını artırır ve kusursuz görünmesini sağlar. Paraben içermez. Yağlı, normal ve karma ciltler için tek başına ya da fondöten altına uygulanabilir. Bir miktar ürünü cildinize sürünüz, kuruduktan sonra makyajınızı uygulayınız. 
 

Golden Rose Mat bitişli makyaj bazını incelemek için tıklayın!


 

 

 

 

IŞILTILI ve AYDINLIK GÖRÜNÜM VEREN MAKYAJ BAZI
 
İpeksi ve parlak formülü ile cildinize ışıltı ve aydınlık kazandırır. Ağırlık yapmayan hafif yapısı ile ince çizgi ve gözeneklerin görünümünü azaltır. 

Paraben içermez. Cildin daha aydınlık, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. Tek olarak, fondötenin altına veya fondötenle karıştırılarak kullanılır. 

Makyajınıza aydınlık bir görüntü vermek isterseniz, fondötenin üzerine, elmacık kemiklerinin üstüne, kaş altına ve gözaltına uygulanır.


Golden Rose ışıltılı makyaj bazını incelemek ve fiyatını öğrenmek için tıklayın!