Malatya

Yerel Haber
07 Nisan 2015 - 12:06

MALATYA’DAN MİLLİ TAKIMLARA ÇIKARMA

IHA

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden milli takımlara dokuz sporcu, iki antrenör davet edildi.
Masa Tenisi Federasyonunun 2015 yılı faaliyet programında yer alan, 15 - 19 Nisan 2015 tarihleri arasında Fransa’nın Metz Şehrinde yapılacak olan Fransa Yıldız ve Gençler Açık Masa Tenisi Turnuvasına Malatyalı sporcu Alican Şeker de davet edildi.
Atletizm Federasyonun 2015 yılı faaliyet programında yer alan, 28 Mart - 19 Nisan 2015 tarihleri arasında Balıkesir Ayvalık’ta yapılacak olan Balkan Yürüyüş Milli Takım Hazırlık Kampına Malatyalı sporculardan Haydar Nurullah Kara, Mustafa Özbek, Serkan Doğan, Derya Karakurt ve Salih Korkmaz milli takım sporcusu olarak, Erdal Altuntaş, Halil Yılmaz ve Fatih Yılmaz ise antrenör olarak davet edildi.
Tekvando Federasyonu’nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan, 1 - 12 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya Side’de yapılacak olan Tekvando Gençler Sporcu Gelişim Kampına ise Ali Menekşe, Ali Yabaş, Şerife Sıla Gökkaya davet edildi.
Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Göğsümüzü kabartan sporcularımız Alican Şeker, Ali Menekşe, Ali Yabaş, Şerife Sıla Gökkaya, Haydar Nurullah Kara, Serkan Doğan, Derya Karakurt, Salih Korkmaz, Mustafa Özbek ve antrenörlerimiz Erdal Altuntaş, Halil Yılmaz ve Fatih Yılmaz’ ı tebrik eder, Milli Takım Kamplarında, Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalarda başarılar dileriz” denildi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.