Trabzon

Yerel Haber
12 Şubat 2018 - 17:24

Maraton Ve Halk Koşusu'na Katılmak İsteyenler İçin Kayıtlar Başladı

IHA

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından, Trabzon’un Maçka ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehadete ulaşan 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün anısına “Eren İçin Koşuyoruz” sloganıyla gerçekleştirilecek olan 38. Trabzon Yarı Maratonu, 23. Halk Koşusu ve 3. 10 km Koşusuna katılmak isteyen vatandaşlar için kayıtlar başladı.
Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıldönümünde icra edilecek olan etkinliklere katılmak isteyen vatandaşlar, Cemal Kamacı Spor Merkezi ve Meydan Parkı’nda kurulan stantlarda kayıtlarını yaptırabiliyor. Trabzonlular sportif etkinlikler için kayıtlara yoğun ilgi gösterirken, Halk Koşusuna katılacak olanlardan kesinlikle herhangi bir ücret alınmıyor. 18 Şubat Pazar günü düzenlenecek olan sportif etkinlikler için kayıtlar 16 Şubat akşamı tamamlanacak.
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, Trabzon’un her dönemde dünya kamuoyuna gereken mesajı verdiğini ifade ederken, “18 Şubat’ta Eren’imiz için, tüm şehitlerimiz ve gazilerimiz için, Afrin’e huzur getirmek için sınırlarımızın ötesinde canlarını ve kanlarını ortaya koyan aslanlarımız için koşacağız. Tüm halkımızı bu önemli etkinliğe katılmaya davet ediyorum” dedi.

TrabzonYerel Seçim Sonuçları

Trabzon Hava Durumu

9°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.