Margot Robbie'nin eşi Leonardo DiCaprio'yu nasıl kıskanmasın?

Daha önce The Wolf of Wall Street'te beraber rol alan ve yakınlaştıkları sahnelerle hem çok konuşulan hem de çok yakıştırılan Margot Robbie ve Leonardo DiCaprio, Quentin Tarantino'nun yeni filminde tekrar bir araya gelecek. Avustralyalı güzel oyuncu Margot Robbie'nin eşi Tom Ackerley, bu durumdan hiç ama hiç memnun değil. Çünkü kıskançlığın esiri olmuş durumda. Hak vermemek elde mi?

Margot Robbie'nin eşi Leonardo DiCaprio'yu nasıl kıskanmasın?

Leonardo DiCaprio, çapkınlığıyla ünlü bir isim.

Daha önce cesur sahnelerde beraber rol aldığı Margot Robbie'yle bir yapımda tekrar beraber rol alması elbette Robbie'nin eşini rahatsız edebilir.

Bu rahatsızlığın doğruluğu veya yanlışlığı tartışmaya açık olsa da olaya Tom Ackerley'in açısından da bakmak gerekiyor. 

Kim daha önce DiCaprio'yla yakıştırılmış olmasına rağmen eşinin tekrar onunla aynı yapımda yer alacak olmasından az da olsa rahat olmaz ki?

Hele bu isim yakışıklılığıyla ve çapkınlığıyla ünlenmiş biriyse!

Margot Robbie 27, eşi Tom Ackerley 28, Leonardo DiCaprio ise 43 yaşında. DiCaprio için artık 'yaşlı kurt' demeye başlayabileceğimiz bu dönemde biraz daha durulmasını umuyoruz.

Sana güveniyoruz DiCaprio, sen yuva yıkmazsın. Sen ki Oscar ödülü almış, para babası, filmler sahibi DiCaprio Bey... Sen mi büyüksün? Evet, tamam sen büyüksün. Ama gel etme, çiftlerin arasına girilmez. Yuva yıkanın yuvası olmaz.

Git gerekirse Tom Ackerley'i al karşına, konuş. İçine su serp. Aranızda 15 yaş var, halden anla biraz.

Tarantino'nun yeni film setinin kıskançlık krizlerine sahne olmaması dileğiyle.

 

turcel.orman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak