Mary-Kate ve Ashley Olsen kardeşlerden 'evlilik' benzetmesi

'Full House' dizisi birçoklarımızın çocukluk dönemine damga vurdu. Türkiye'de 'Bizim Ev' adıyla yayınlanan dizinin en çok dikkat çeken oyuncuları hiç kuşkusuz Olsen ikizleriydi... Mary-Kate ve Ashley Olsen şimdilerde 30'larında. Popüler kültür içinde kendilerine özgü bir yer edinmeyi başaran Olsen kardeşler enteresan laflarıyla da sık sık gündeme geliyor...

Mary-Kate ve Ashley Olsen kardeşlerden 'evlilik' benzetmesi

Onlar artık moda dünyasında

Onlar artık moda dünyasında

Her ne kadar çocuk oyuncu kategorisinden hayatımıza dahil olsalar da onlar artık birer moda ikonu... Kendi tasarımlarıyla moda dünyasına adlarını yazdıran ikili, her daim basının ilgisinde.

Son olarak WSJ Magazine'e ufak bir röportaj veren Olsen ikizleri şaşırtmayı yine başardı.

"Tasarımlarımız için aylarca düşünüyoruz"

"Tasarımlarımız için aylarca düşünüyoruz"

Röportajda bol bol konudan konuya atlanılmış. Moda konusuna değinilmiş, onlar da kendilerini övmüşler.

Tasarım yaparken sanılanın aksine çok fazla kafa patlattıklarını söyleyen ikili, bazen tasarladıkları bir çantadaki ufak bir detay için haftalarca, hatta aylarca kafa yorduklarını söylüyor.

Sivri kaçsa bile doğru bir benzetme

Sivri kaçsa bile doğru bir benzetme

Konu onların kendi aralarında kurdukları iletişime geliyor. Ve patlatıyorlar röportajın başlığını: "Her şeyi birlikte yapıyoruz. Herkes gibi bizim de iniş-çıkışlarımız var. 32 yıldır evli gibiyiz. Aramızdaki şey evlilik ya da upuzun bir ilişki gibi..."

Mary-Kate ve Ashley Olsen'in, aralarındaki iletişimi 'evliliğe' benzetmesi sivri kaçsa bile doğru...

Onlar bir elmanın iki yarısı gibi

Onlar bir elmanın iki yarısı gibi

Onlar her ne kadar çift yumurta ikizi olsalar da, birbirlerine en az tek yumurta ikizi kadar benziyorlar. Küçük yaşlardan itibaren yoğun bir tempo içinde olan ikili, bir elmanın iki yarısı gibi.

Tom ve Jerry. Zeki ve Metin. Laurel ve Hardy gibiler. Ve tam 32 yıldır tekil olarak değil duo olarak, ikili olarak karşımızdalar.

Arabesk ama gerçek...

Arabesk ama gerçek...

32 yıldır canciğer olmak eşittir evli olmak. Kesinlikle doğru bir benzetme. İş hayatında başarıyı yakalamış ikililere baktığımızda da aynı şeyi görüyoruz.

Cinsellik yok belki ama evli olmanın gerektirdiği özveri, feragat mutlaka var. İyi dost olmanın formülü de zaten burada yatıyor: Evlilikteki sabrı göstermek.

En ufak bir yalan ya da kırıcı bir tavır bile ihanetle eşdeğer ne yazık ki. Arabesk ama gerçek...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak