Sinema

08.09.2017 - 11:32 | Son Güncelleme: 08.09.2017-11:37

Mary Poppins 54 yıl sonra dönüyor

Walt Disney'in 1964 yılında çıkardığı meşhur Mary Poppins filminin yeni filmi 2018'de nostalji arayanlarla sinemada buluşacak.

Sitene Ekle
Film, 1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçiyor. İlk filmde yer alan sevimli minikler Michael (Whishaw) ve Jane (Mortimer) artık büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la (Walters) birlikte Cherry Tree Lane’de hayatlarına devam etmektedirler. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins (Blunt) tekrar Banks’lerin hayatına girecektir. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack’le (Miranda) birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins'in eksantrik kuzeni Topsy (Streep) dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır.

 

Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Hangisi bir Türk müziği makâmıdır?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX