Şirket Haberleri
28.09.2017 - 15:04 | Son Güncelleme: 28.09.2017-15:05

Maserati, Türkiye genelindeki 3. showroom'unu hizmete açtı

Türkiye'de Tofaş çatısı altında yer alan Fer Mas tarafından temsil edilen İtalyan markası Maserati'nin Türkiye genelindeki 3. showroom'u düzenlenen bir tören ile hizmete açıldı.

Sitene Ekle

AA

Şirket açıklamasına göre, Maserati Mengerler Bursa tesisinin açılışına Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Tofaş Üst Yöneticisi (CEO) Cengiz Eroldu, Mengerler Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gülseren Zanbak ve Fer Mas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel katıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tofaş Üst Yöneticisi Cengiz Eroldu, Maserati'nin geçtiğimiz yıllarda stratejik bir kararla büyük bir yatırım gerçekleştirdiğini ve daha geniş kitlelere hitap etmeye başladığını belirtti.

Eroldu, şunları kaydetti:

"Markaların başarısı ve müşteri talebinin artması, yeni bayilik yatırımlarını da beraberinde getiriyor. Biz de bu yıl itibariyle İstanbul dışında bayiliklerimizi devreye alıyoruz. Türkiye’de 2005 yılından bu yana temsil ettiğimiz Maserati markasının bizim ve sektörümüz açısından büyük önem taşıyan Bursa şehrimizde temsil edilecek olması bizim için çok değerli. Mengerler Bursa ile 2012 yılından bu yana Alfa Romeo ve Jeep bayilikleri kapsamında başarılı bir işbirliğimiz var. Bunu Maserati markasıyla devam ettirmekten çok memnunuz."


©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX