Türkiye ALS MNH (Amiyotrofik Lateral Skleroz Motor Nöron) Derneği ALS Farkındalık Ayı” olarak kabuledilen Mayıs ayında, her yılyaptığıgibi bu sene de farkındalık yaratacak projelere imzaatıyor.

"ALS FarkındalıkBuluşması" ileMedicana International Hospital - İstanbul'da biraraya gelinen etkinlikte EvdeBakımDerneği, İstanbul Arel Üniversitesi ve Medicana International Hospital ve ALS-MNH Derneği işbirliği ile düzenlendi.

14 Mayıs tarihinde, Turkbikers Motosiklet Kulübü ve ALS-MNH derneği tarafından Maltepe Beltur alanında düzenlenecek olan piknik etkinlikte ise; hastaların ve destekçilerin katılım sağlayabileceği, yaklaşık 500 kişilik Turkbikers Motosiklet Kulübü ve diğer katılımcılarımızla birlikte saat 10.30’da Suadiye Otel’de toplanılacak ve saat 11.00’de kalkış yapılacaktır. Maltepe Beltur’da da piknik yapılacaktır.

Belirli üniversitelerde ise hem öğrencilere farkındalık yaratmak hem de gönüllerin desteklerini almak için seminer ve konferanslar devam etmektedir.

Sizler de ALS-MNH derneğine ve hastalarına destek olmak, etkinliklere katımak veya gönüllü olmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden derneğe ulaşabilirsiniz.

Mail: ?bilgi@als.org.tr / 
Telefon: ?+90 (212) 559 59 19 Fax: +90 (212) 559 44 84
Adres: 7-8. Kısım Villalar Karşısı, Afet Yönetim Merkezi Arkası 34158 ATAKÖY BAKIRKÖY İSTANBUL