Ege

12.09.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 12.09.2012-2:30

MAZHAR ZORLU FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan Mazhar Zorlu halı saha futbol turnuvası start alıyor. Gruplar 25 Eylül Salı günü çekilicek kurayla belli olurken, maçlar ekim ayında başlayacak

Sitene Ekle

İZMİR Milliyet

Ege’nin duayen işadamlarından Mazhar Zorlu’nun adını yaşatmak için her yıl eylül ayında düzenlenen futbol turnuvası başlıyor. Bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan halı saha futbol turnuvasında, 25 Eylül Salı günü gerçekleşecek kura çekimi sonrası gruplar oluşacak ve maçlar Ekim ayının ilk haftasında başlayacak.

100 takım bekleniyor
Şirketler, firmalar, masterlar ve bankalar katagorisinde yapılan turnuvaya bu yıl da 100’ün üzerinde takımın katılması bekleniyor. Bornova Vizyon Spor Kompleksi’nde Ekim ve Kasım aylarında devam edecek turnuva maçları sonrasında, katagorilerinde dereceye giren takımların ödül töreni Aralık ayında görkemli bir şekilde gerçekleşecek. 2005 yılında başlayan ve aralıksız 7 yıldır devam eden turnuvaya bugüne kadar; 441 takım ve 5291 sporcu mücadele etti. 7 yıl boyunca 20 takımın dereceye girdiği turnuvalarda, İZELTAŞ ve Pınar Süt takımları şirketler katagorilerinde 2 kez şampiyon olmayı başardı. Bu arada müracaat için Vizyon Spor Kompleksi’ne başvuracak olan takımlar, 25 Eylül Salı günü saat 20.00’de Altay Dayanışma Gençlik ve Spor Kulübü’nde çekilecek kura sonucu rakiplerini öğrenebilirler.


Etiketler: haber, haberler
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.