Mersin

Yerel Haber
17 Aralık 2016 - 16:04

Mebider'den Çevik Polisine Taziye Ziyareti

IHA

Mersin Bürokrat ve İş Adamları Derneği (MEBİDER) üyeleri, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek taziyede bulundu.
MEBİDER Başkanı Bahattin Kabahasanoğlu, yönetim kurulu üyeleri Gülseyran Keskinaslan, Aytekin Kemik, Mustafa Kutlu, Hasan Basri Köker ve Osman Çelik ’in katıldığı ziyarette, 10 Aralık Cumartesi günü İstanbul’da teröristlerce gerçekleştirilen bombalı saldırıda şehit düşen çevik kuvvet polisler için taziyede bulunuldu.
MEBİDER Başkanı Kabahasanoğlu, Polise ve askere yapılan her türlü saldırıyı şiddetle kınadıklarını belirterek, "Bir insanlık suçu olan terörü lanetliyor, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Polisimiz, askerimiz, memurumuz, oğlumuzdur, kızımızdır, kardeşimizdir. Onlara uzanan eller, uzatılan diller, karşılarında millet olarak bizleri bulacaktır. Bu zor günleri aşacağımıza, tüm renklerimizle birlikte huzur içinde yaşayacağımıza ve dünya milletler ailesi içinde hak ettiğimiz yeri alacağımıza olan inancımız tamdır. MEBİDER ailesi olarak, barış ve huzurun tesisi, halkımızın güven içinde yaşaması için büyük fedakârlıkla görev yapan çevik kuvvet mensuplarına en kalbi duygularımızla teşekkür ediyor, vatan için canlarını veren aziz şehitlerimizin manevi huzurlarında saygıyla eğiliyor, minnet ve şükran duygularımızla selamlıyoruz" dedi.
Ziyarette MEBİDER üyeleri polislere gül verdiler.

MersinYerel Seçim Sonuçları

Mersin Hava Durumu

9°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.