Siyaset
20.05.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 20.05.2017-2:30

Meclis’te abla şefkati

Geçirdiği trafik kazası nedeniyle tekerlekli sandalye ile yaşamına devam etmek zorunda kalan Ak Parti Bursa milletvekili Bennur Karaburun, güleç yüzü, sempatik tavırları ve sıcak yaklaşımları ile Ak Parti grubunda sevgi çemberi içinde olan bir milletvekili.

Sitene Ekle

mustafa istemi Milliyet

Herkesle diyalog kurmayı seven Karaburun, Meclis’in en devamlı milletvekillerinden biri. Karaburun, geçen hafta Genel Kurul’a verilen arada eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Ak Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı’nın da aralarında bulunduğu bir grupla hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Çekim öncesi Sarı, Karaburun’un saçlarını bir abla şefkati ile parmaklarını tarak gibi kullanarak düzeltti. 

Bennur Karaburun’un, Sarı’ya sevgi ile bakışı Milliyet objektifine yansıdı. İki yıl önce yağmurda bir arkadaşının tuttuğu şemsiye ile durağa gitmeye çalışan Karaburun’un fotoğrafı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da dikkatini çekmiş, sonrasında Karaburun Bursa’dan milletvekili seçilmişti. 
 

Bilgi YarışmasıHangisi bir nota adı değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX