MagazinRSS
16.09.2013 - 14:19 | Son Güncelleme: 16.09.2013-14:24

Medcezir 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 20 Eylül Cuma Akşamı Star'da

Medcezir 2. bölüm fragmanı çıktı. Medcezir 2. bölüm ne zaman? Med Cezir ilk bölüm ile gönülleri feth etmeyi başardı.Medcezir 2. bölümde neler olacak? Yaman, Mira ile yakınlaşmaya başlıyor. Mira ile Yaman'ın bu yakınlaşması nasıl sorunlar çıkarıcak?

Sitene Ekle
Medcezir 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 20 Eylül Cuma Akşamı Star'da
Medcezir 2. bölüm fragmanı çıktı. MedCezir 2. bölüm ne zaman? Med Cezir ilk bölüm ile gönülleri feth etmeyi başardı.
Medcezir 2. bölümde neler olacak? Yaman, Mira ile yakınlaşmaya başlıyor. Mira ile Yaman'ın bu yakınlaşması nasıl sorunlar çıkarıcak?
 
Medcezir 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 20 Eylül Cuma Akşamı star'da
 
Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın başrolerinde oynadığı dizi tüm heyecanı ile devam ediyor. Medcezir 2. bölüm 20 ylül izlemeyi kaçırmayın...
 
Medcezir 1. Bölüm Özeti
 
İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.
Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Av. Selim Serez’le tanışır.  Selim, Yaman’ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür. Beladan uzak durmak için çırpındıkça daha çok batan Yaman’ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin,  demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez.  
 
Yaman zengin bir avukat olan Selim’in yardım teklifini, önce (gerçek olamayacağını düşünerek) ciddiye almaz, ama eve döndüğünde  çıkan olaylardan sonra  artık hayatına kaldığı yerden devam edemeyeceğini anlar. Yoksul evden yükselen sesler bir kez daha Selim’e kadar ulaşır.  Yaman bu kez Selimin teklifini geri çevirmez  ve kötü bir olay yüzünden hayatına giren bu adamın  araladığı kapıdan bambaşka bir dünyaya adım atar.  
Yaman mucizelere gerçek hayatta yer olmadığını bilse de, o kapıdan içeri girmekten başka şansı olmadığını anlar. Yaman’ı, sırtında taşıdığı geçmişiyle, hiç tanımadığı insanların arasında, Tozludere’dekinden daha zor bir hayat beklemektedir.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.