TeknolojiRSS
21.02.2014 - 08:38 | Son Güncelleme: 21.02.2014-23:16

Medcezir 23.Bölüm İzle (Medcezir Son Bölüm İzle)

Med Cezir, Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizilerinden Medcezir’de heyacan fırtınası dinmek bilmiyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Medcezir 23.Bölümü STAR TV’de ekrana geldi. Med Cezir 23.Bölümde Mira ve Beren’i bekleyen süprizler neler ? İki kardeşten hangi gerçek gizlemiştir. Med Cezir 23.Bölüm fragmanı ve Medcezir 23.Bölüm'ü Milliyet.com.tr’de.Medcezir 23.Bölüm'ü tek parça olarak donmadan izlemek için tıklayın.

Sitene Ekle
Medcezir 23.Bölüm İzle (Medcezir Son Bölüm İzle)
Medcezir, Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizilerinden Medcezir’de heyacan fırtınası dinmek bilmiyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Medcezir 23.Bölüm'ü STAR TV’de ekrana geldi. Med Cezir  23.Bölümde Mira ve Beren’i bekleyen süprizler neler ?  İki kardeşten hangi gerçek gizlemiştir. Med Cezir 23.Bölüm fragmanı  ve Medcezir 23.Bölüm'ü Milliyet.com.tr’de.Medcezir 23.Bölüm'ü tek parça olarak donmadan izlemek için tıklayın.
 
 
 
MEDCEZİR 23.BÖLÜM HAKKINDA SOSYAL MEDYADA YORUMLAR
 
 • #evedönmek icin evden gitmek gerekir ,bugun cuma kusura bakmayin hicbir yere gitmem #medcezir var
 • Bu gün günlerden #Medcezir :)
 • #medcezir eve gidiş yolundayken Sırf eve gidene kadar #sabırsızlık tan ölmemek için tv paketi aldım yolda seyrediyorum
 • #medcezir # AaA bugun cuma :)))
 • #Medcezir bugun medcezir var aşkım ameliyatını ertele :D
 • #evedönmek iyi olacak iyi yani en azından yaman rahat eder de annesini kafaya takar ya.s @cagatayulusoyy #medcezir
 • Staj bitip  #evedönmek çayımı alıp #medcezir izlemek istiyorum.
 • Sonunda cuma geldi! Bugün günlerden #medcezir... Medcezir'in bu akşamki hashtag'ı #evedönmek...
 • #medcezir aksamlaları ayerı bi güzel #evedönmek için ayrı bir sabırsızlanıyorum
   
   
 
MEDCEZİR 23.BÖLÜMDE NELER OLACAK 
 
Annesinin sadece bir mektup bırakarak evi terk etmesinden sonra, Yaman kendisine ve annesine verdiği sözleri tutamamış olmanın ağırlığıyla Serezler’in yanına geri döner. Aile Yaman’ı çok sıcak karşılar. Mira, Yaman’ın kabuğuna çekilmesine izin vermez. Yaman, yine de annesinin gidişinin altındaki gerçek sebebin de peşini bırakmayacaktır.
 
Yaman’ın yaşadıklarının üstüne, Mira ve Beren’i de evde kötü bir sürpriz beklemektedir. İki kardeş annelerini  hiç tahmin etmedikleri bir şekilde bulduklarında, kendilerinden tatil boyunca gizlenen gerçeği öğrenir. 
 
 
Ender’le babası Asım Şekip Kaya arasındaki ilişkiyi bozmamak adına suskunluğa gömülen Selim, evliliği üstünde yarattığı zararları telafi etmeye çalışır
 
 
Yaman ve Mira birlikte geçirdikleri ilk tatillerinde ayrı geçen zamanlarının acısını çıkarırlar. Eylül ve Mert ise ilişkilerinde yeni bir başlangıç yaparlar...Mutlu ve eğlenceli geçen tatilin, gidişi olduğu gibi bir de dönüşü vardır. Yaman tatil dönüşü yaşadığı büyük şok sonrası ne yapacak. 


MEDCEZİR 22.BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI
Haftalar öncesinden planan Uludağ gezisi,  sonunda, birçok engel aşılarak gerçeğe dönüşür. Yaman, Mira, Mert, Eylül ve Beren keyifli bir yolculuğun ardından otele geldiklerinde, kendilerini bekleyen ilk krizle baş başa kalır. Eylül’ün kriz yönetimi ve çözüm önerisi tatilin bütün rengini değiştirir. Orkun ve Hale’nin de dağda olmaları, her türlü girişime rağmen, keyifleri kaçırmaz. 
Öte yandan, Selim’in yaşadığı iç hesaplaşmayı farklı yorumlayan Ender, şüphelerine tamamen teslim olur. Selim ile Reyhan Arsen arasındaki bağlantıyı çözmek isterken, kendisini içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. 
Selim ise Asım Şekip Kaya’dan intikamını almak için araştırmalarına devam eder. Bu araştırmalar Selim’i yıllarca saklanan bir sırra doğru sürükler... 
MEDCEZİR 22.BÖLÜM 2.FRAGMANIMEDCEZİR 22.BÖLÜM 1.FRAGMANI


 
MEDCEZİR 21.BÖLÜM
 
Yaman’ın Tozludere’ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Yaman’ı görebilmek ve O’na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır. 
 
Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim’in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim’i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim’in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender’i korkularıyla baş başa bırakır

Medcezir son bölüm izle (Medcezir 21.bölüm izle)
 
 
GECEYE DAMGASINI VURAN DÜETMEDCEZİR 20.BÖLÜM İZLE
Medcezir son bölümü ile yine izleyecilerine keyifli dakikalar yaşattı. Medcezir 20.bölümü kaçırdıysanız haberimizde bulunan linle tıklayarak kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Medcezir son bölüm (Medcezir 20.bölüm) ve daha fazlası milliyet.com.tr'de
 
Peki Medcezir dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. Medcezir'de Yaman kırgınlıklarını unutuyor... Hale bütün dikkatleri üzerine çekiyor... Ve Yaman Mira’ya kalbinin kilidini açıyor... 
 
Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir yirminci bölümüyle geldi
 
Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı 'Medcezir'in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.
 
20.bölüm
 
Hale’nin yarattığı tehlikeyle Mirayı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur. Miranın hayatındaki yeri bu az kalsın felaketle sonuçlanacak olayla daha da sağlamlaşır.. 
 
Öte yandan dikkatler Halenin üzerindedir. Herkes, Hale’nin kendisine ve Mira’ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun asıl sebebini öğrenmeye çalışır. Mira ve Orkun, sessizliklerini korurken, Sude yaşananları kendi lehine çevirmenin yine bir yolunu bulacaktır. 
 
Kaza olayının şoku henüz atlatılamamışken, Asım Şekip Kaya’ya yönelik düzenlenen mali operasyon aile içinde şaşkınlık yaratır. Herkesten gizlenmeye çalışılan bu olay sonunda Ender geçmişiyle zorlu bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Selim ve Ender’in evliliği ciddi bir sınavdan geçerken; Mert, ailesinin yeni bir yüzüyle tanışır. Bütün soru işaretleri cevaplandığında, Selim ailesi için elini ateşe uzatmak zorunda kalır. 
 
 
Mira’yla aralarındaki mesafenin kapanmaya başlaması, Yaman’ın da kalbinin kilidini açar. Mira’yı bir anlığına bile olsa görmek için gözünü karartır ve yan eve gizli bir yolculuk yaparak , o güne kadar ağzından çıkan hiçbir sözü boş yere söylemediğini Mira’ya ispat edecektir. 
 
Tozludereden gelen haberler , Yamanı tekrar bir yol ayrımına getirir. Annesinin aldığı önemli karar, Yaman’ın hayatının bütün akışını değiştirmek üzeredir. 
 
 
 
DİĞER DİZİLER
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX