Editörün SeçimiRSS
20.02.2014 - 10:33 | Son Güncelleme: 20.02.2014-12:00

MEDCEZİR 23. BÖLÜM İZLE (Medcezir 23. Bölüm Fragmanı)

Medcezir yeni bölümüyle yine nefes kesecek. Star Tv'nin sevilen dizisi Medcezir'in 23.bölümünde neler yaşandı? İzlenme rekorları kıran Medcezir bu hafta yine çok konuşulacak. Medcezir 23.bölüm fragmanı ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Medcezir'in 23.bölüm 1.fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Sitene Ekle
MEDCEZİR 23. BÖLÜM İZLE (Medcezir 23. Bölüm Fragmanı)
Medcezir yeni bölümüyle yine nefes kesecek. Star Tv'nin sevilen dizisi Medcezir'in 23.bölümünde neler yaşandı? İzlenme rekorları kıran Medcezir bu hafta yine çok konuşulacak. Medcezir 23.bölüm fragmanı ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. Medcezir'in 23.bölüm 1.fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

MEDCEZİR 22.BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI
Haftalar öncesinden planan Uludağ gezisi,  sonunda, birçok engel aşılarak gerçeğe dönüşür. Yaman, Mira, Mert, Eylül ve Beren keyifli bir yolculuğun ardından otele geldiklerinde, kendilerini bekleyen ilk krizle baş başa kalır. Eylül’ün kriz yönetimi ve çözüm önerisi tatilin bütün rengini değiştirir. Orkun ve Hale’nin de dağda olmaları, her türlü girişime rağmen, keyifleri kaçırmaz. 
Öte yandan, Selim’in yaşadığı iç hesaplaşmayı farklı yorumlayan Ender, şüphelerine tamamen teslim olur. Selim ile Reyhan Arsen arasındaki bağlantıyı çözmek isterken, kendisini içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. 
Selim ise Asım Şekip Kaya’dan intikamını almak için araştırmalarına devam eder. Bu araştırmalar Selim’i yıllarca saklanan bir sırra doğru sürükler...
 
Yaman ve Mira birlikte geçirdikleri ilk tatillerinde ayrı geçen zamanlarının acısını çıkarırlar. Eylül ve Mert ise ilişkilerinde yeni bir başlangıç yaparlar...Mutlu ve eğlenceli geçen tatilin, gidişi olduğu gibi bir de dönüşü vardır.

İŞTE MEDCEZİR 23.BÖLÜM FRAGMANI


 
MEDCEZİR 22.BÖLÜM 2.FRAGMANIMEDCEZİR 22.BÖLÜM 1.FRAGMANI


 
MEDCEZİR 21.BÖLÜM
 
Yaman’ın Tozludere’ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Yaman’ı görebilmek ve O’na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır. 
 
Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim’in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim’i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim’in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender’i korkularıyla baş başa bırakır

Medcezir son bölüm izle (Medcezir 21.bölüm izle)
 
 
GECEYE DAMGASINI VURAN DÜETMEDCEZİR 20.BÖLÜM İZLE
Medcezir son bölümü ile yine izleyecilerine keyifli dakikalar yaşattı. Medcezir 20.bölümü kaçırdıysanız haberimizde bulunan linle tıklayarak kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Medcezir son bölüm (Medcezir 20.bölüm) ve daha fazlası milliyet.com.tr'de
 
Peki Medcezir dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz. Medcezir'de Yaman kırgınlıklarını unutuyor... Hale bütün dikkatleri üzerine çekiyor... Ve Yaman Mira’ya kalbinin kilidini açıyor... 
 
Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir yirminci bölümüyle geldi
 
Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı 'Medcezir'in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.
 
20.bölüm
 
Hale’nin yarattığı tehlikeyle Mirayı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur. Miranın hayatındaki yeri bu az kalsın felaketle sonuçlanacak olayla daha da sağlamlaşır.. 
 
Öte yandan dikkatler Halenin üzerindedir. Herkes, Hale’nin kendisine ve Mira’ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun asıl sebebini öğrenmeye çalışır. Mira ve Orkun, sessizliklerini korurken, Sude yaşananları kendi lehine çevirmenin yine bir yolunu bulacaktır. 
 
Kaza olayının şoku henüz atlatılamamışken, Asım Şekip Kaya’ya yönelik düzenlenen mali operasyon aile içinde şaşkınlık yaratır. Herkesten gizlenmeye çalışılan bu olay sonunda Ender geçmişiyle zorlu bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Selim ve Ender’in evliliği ciddi bir sınavdan geçerken; Mert, ailesinin yeni bir yüzüyle tanışır. Bütün soru işaretleri cevaplandığında, Selim ailesi için elini ateşe uzatmak zorunda kalır. 
 
 
Mira’yla aralarındaki mesafenin kapanmaya başlaması, Yaman’ın da kalbinin kilidini açar. Mira’yı bir anlığına bile olsa görmek için gözünü karartır ve yan eve gizli bir yolculuk yaparak , o güne kadar ağzından çıkan hiçbir sözü boş yere söylemediğini Mira’ya ispat edecektir. 
 
Tozludereden gelen haberler , Yamanı tekrar bir yol ayrımına getirir. Annesinin aldığı önemli karar, Yaman’ın hayatının bütün akışını değiştirmek üzeredir. 
 
 
 
DİĞER DİZİLER
 
 
Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
"Acı veriyor"isimli parca hangi sarkicimiza aittir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX