TeknolojiRSS
28.02.2014 - 00:06 | Son Güncelleme: 28.02.2014-23:36

Medcezir 24.bölüm izle (Medcezir yeni son bölüm izle)

Medcezir, Medcezir'in yeni bölümü bu akşam izleyicisiyle buluştu. Medcezir yeni bölümü dizisi başlar başlamaz sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Medcezir 24.bölümü tek parça olarak izlemek ve Medcezir eski bölümlerinde neler olduğunu öğrenmek için haberimizin devamını tıklayın. Medcezir Milliyet.com.tr'de (Medcezir Son Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Medcezir 24.bölüm izle  (Medcezir yeni son bölüm izle)

MedcezirMedcezir'in yeni bölümü bu akşam izleyicisiyle buluştu. Medcezir yeni bölümü dizisi başlar başlamaz sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Medcezir 24.bölümü  tek parça olarak izlemek ve Medcezir  eski bölümlerinde neler olduğunu öğrenmek için haberimizin devamını tıklayın. Medcezir Milliyet.com.tr'de (MedcezirSon Bölüm İzle)

 

SOSYAL MEDYA'DA MedCezir

Sen benim hediyem misin?" Yarın yine Yaman&Mira romantizm komasına gireceğiz sanırım #medcezir pic.twitter.com/QdKHnNz3H6

#vazgeçmekzor #medcezir yaman  @cagatayulusoyy bitanemmmmmmmm yine mukemmeldinnnnnnnnnnnn .bayildim

#vazgeçmekzor #medcezir   biliyoz simdiden  asim sekip kaya ona bisey olmaz :)    yanliz   cagatay serenay süper oynamislar  bagirmalari

Tamam #medcezir bitti hafta sonunu atlayabiliriz

boşuna telaşlanmayın 9 canlı o Asım ölmez #medcezir

Yaman asımı kurtarırsa büyük ihitmal asım yamana verir ve dizi kaldırılır #medcezir

 

 

Medcezir 24. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Medcezir yeni bölümde Mira ve Yaman arasında yine çok özel anlar yaşanacak. İzleyeneleri romantizmin doruklarına çıkartacak bir bölüm geliyor. Dizinin son bölümünde Yaman annesini bulmak isterken, tesadüf bu ya, babası ile de karşılaşır. Babasıyla karşılaşması sonucunda Yaman, sadece babasını değil geçmişinden silinen izleri de bulacaktır. Yaman ile babasının yüzleşmesine Medcezir 24. bölümde tanık olacağız. Yaman'ın bu yaralı hali onu Mira ile daha fazla yakınlaştırır. Medcezir yeni bölümde Ender, Ankara'dan Bahriye ve oğlunun gelmesiyle bir telaşa düşer. İzmir dönüşü de tıpkı Uludağ dönüşü gibi Mira için sancılı olacaktır. Medcezir 24. bölümde Mira eve adın atar atmaz annesi ile babasının arasında kalacaktır. İzleyiciler Medcezir yeni bölümde Asım Şekip Kaya'nın zor anlarına da şahit olacaklar. Medcezir 24. bölüm 1. ve 2. fragmanı ile Medcezir 24. bölüm özeti de aşağıda yer almaktadır.

 

 

 

 

Medcezir 24. Bölüm Özeti:

Yaman, Medcezir 24. bölümde annesini bulmak için gittiği İzmir’de sürpriz bir şekilde babasıyla da karşılaşınca, geçmişine ait eksik parçalar tamamlanır. Medcezir yeni bölümde yıllar sonra gerçek bir yüzleşme yaşanır. Yaman yaşadığı zor geceden sonra yaralı bir şekilde otele döndüğünde, Mira’yı kendisini beklerken bulur. Medcezir 24. bölümde iki sevgili bu yarayla biraz daha yaklaşırlar. Selim’in Ankara’da yaşayan Bahriye hanım, oğlu Cem ile birlikte Medcezir 24. bölümde İstanbul'a yeğeninin evine geleceğini haber verir.. Bu  haberle Ender, büyük bir panik yaşar.. Serezler Medcezir yeni bölümde yaşamlarını Bahriye hanımın kurallarına göre ayarlamak için uğraşırken, Bahriye hanım beklenenden daha erken, kendi sırlarıyla kapıyı çalar.

Yaman yol arkadaşlarıyla Medcezir 24. bölümde İstanbula geri döner. Mira, eve adım attığı ilk anda, annesiyle babasının arasındaki ateşli bir tartışmanın ortasında kalır. Sude’nin öfkesi Mira’yı bir seçim yapmak zorunda bırakır. Öte yandan, Sude’nin Sedef’le Faruk’un ortaklığını sekteye uğratmak için attığı adımlarMedcezir yeni bölümde Asım Şekip Kaya ile Sedef’i karşı karşıya getirir. Sude’nin tuzağına düşen Sedef, Ender’in de kendisinden saklanan gerçekleri fark etmesini sağlar.

Kızlarını kaybetme noktasına gelen Asım Şekip Kaya, en zor anında sesini, sadece Yaman’a duyurabilecektir.

Medcezir 24. Bölüm / 1. Fragman:

Medcezir 24. Bölüm / 2. Fragman:

 

MEDCEZİR 23. BÖLÜM ÖZETİ
?
Annesinin sadece bir mektup bırakarak evi terk etmesinden sonra, Yaman kendisine ve annesine verdiği sözleri tutamamış olmanın ağırlığıyla Serezler’in yanına geri döner. Aile Yaman’ı çok sıcak karşılar. Mira, Yaman’ın kabuğuna çekilmesine izin vermez. Yaman, yine de annesinin gidişinin altındaki gerçek sebebin de peşini bırakmayacaktır.

Yaman’ın yaşadıklarının üstüne, Mira ve Beren’i de evde kötü bir sürpriz beklemektedir. İki kardeş annelerini hiç tahmin etmedikleri bir şekilde bulduklarında, kendilerinden tatil boyunca gizlenen gerçeği öğrenir.

Ender’le babası Asım Şekip Kaya arasındaki ilişkiyi bozmamak adına suskunluğa gömülen Selim, evliliği üstünde yarattığı zararları telafi etmeye çalışır.

Öte yandan Sedef’in Amerika’daki hayatına dair bilinmeyen ayrıntıların ortaya çıkmasıyla, Asım yaklaşan büyük tehlikeyi hemen sezer. Aralarındaki düşmanlığa rağmen bir tek Selim’in kapısını 

MEDCEZİR 22. BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI

Medcezir 22. bölümde, Haftalar öncesinden planan Uludağ gezisi, sonunda, birçok engel aşılarak gerçeğe dönüşür. Yaman, Mira, Mert, Eylül ve Beren keyifli bir yolculuğun ardından otele geldiklerinde, kendilerini bekleyen ilk krizle baş başa kalır. Eylül’ün kriz yönetimi ve çözüm önerisi tatilin bütün rengini değiştirir. Orkun ve Hale’nin de dağda olmaları, her türlü girişime rağmen, keyifleri kaçırmaz.

Medcezir yeni bölümde, Selim’in yaşadığı iç hesaplaşmayı farklı yorumlayan Ender, şüphelerine tamamen teslim olur. Selim ile Reyhan Arsen arasındaki bağlantıyı çözmek isterken, kendisini içinden çıkılmaz bir duruma sürükler.

Medcezir yeni bölümde, Selim ise Asım Şekip Kaya’dan intikamını almak için araştırmalarına devam eder. Bu araştırmalar Selim’i yıllarca saklanan bir sırra doğru sürükler...

Yaman ve Mira birlikte geçirdikleri ilk tatillerinde ayrı geçen zamanlarının acısını çıkarırlar. Eylül ve Mert ise ilişkilerinde yeni bir başlangıç yaparlar...

Mutlu ve eğlenceli geçen tatilin, gidişi olduğu gibi bir de dönüşü 

MEDCEZİR 21. BÖLÜM ÖZETİ

Medcezir yeni bölümde, Yaman’ın Tozludere’ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Yaman’ı görebilmek ve O’na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır.

Medcezir 21. bölümde, Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim’in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim’i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim’in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender’i korkularıyla baş başa bırakır. Selim, Asım Şekip Kaya’ya dair aradığı açığı hangi adreste arayacağı sonunda bulur. Selim’le eski müvekkili Reyhan Arsen arasındaki gizli buluşma, başta Ender olmak üzere birçok kişiyi huzursuz edecektir.

Medcezir 21. bölümde, Nevin yeni bir iş bulur. Mert ve Yaman, Nevin’in yeni işini kendi aralarında kutlamaya karar verir. Ancak bu mütevazi akşam yemeğinin Mert sayesinde başka misafirleri de olur. Mira, Eylül ve Mert ilk kez Yamanlar’ın evine misafir olurlar. Gece hem çok mutlu hem çok sürprizli geçer. “Tozludere’de yaşayan Tozludere’li çocuk” olarak Yaman'ın hayatı hiç de kolay deği.

MEDCEZİR 20. BÖLÜM ÖZETİ

Medcezir 20. bölümde, Hale’nin yarattığı tehlikeyle Mira'yı bir kez daha kaybetme korkusunu yaşayan Yaman, kırgınlıkları unutur. Mira'nın hayatındaki yeri bu az kalsın felaketle sonuçlanacak olayla daha da sağlamlaşır.

Medcezir 20. bölümde, dikkatler Hale'nin üzerindedir. Herkes, Hale’nin kendisine ve Mira’ya zarar verecek kadar gözünü karartmasına neden olan durumun asıl sebebini öğrenmeye çalışır. Mira ve Orkun, sessizliklerini korurken, Sude yaşananları kendi lehine çevirmenin yine bir yolunu bulacaktır.
Kaza olayının şoku henüz atlatılamamışken, Asım Şekip Kaya’ya yönelik düzenlenen mali operasyon aile içinde şaşkınlık yaratır. Herkesten gizlenmeye çalışılan bu olay sonunda, Ender geçmişiyle zorlu bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Selim ve Ender’in evliliği ciddi bir sınavdan geçerken; Mert, ailesinin yeni bir yüzüyle tanışır. Bütün soru işaretleri cevaplandığında, Selim ailesi için elini ateşe uzatmak zorunda 

Medcezir 20. bölümde, Mira’yla aralarındaki mesafenin kapanmaya başlaması, Yaman’ın da kalbinin kilidini açar. Mira’yı bir anlığına bile olsa görmek için gözünü karartır ve yan eve gizli bir yolculuk yaparak, o güne kadar ağzından çıkan hiçbir sözü boş yere söylemediğini Mira’ya ispat eder...

Tozludere'den gelen haberler, Yaman'ı tekrar bir yol ayrımına getirir. Annesinin aldığı önemli karar, Yaman’ın hayatının bütün akışını değiştirmek 

Medcezir 19. bölüm özeti

Medcezir 19. bölümde babasının vefatından sonra, Orkun avuçlarına bırakılan gücü Yaman’a karşı kullanacağını açıkça gösterir. Artık bu savaşta Yaman için şartlar eskisinden ağır olacaktır. Karşısında daha tehlikeli, elini kirletmekten korkmayan, gözü kara bir düşman vardır, Ancak Yaman, Orkun’un intikam yeminine geri adım atmayarak karşılık verir. Ne Mira’dan, ne de sahip olduğu hayattan asla 

Medcezir 19. bölümde, Ayşe’nin yaşadığı trafik kazasından sonra Faruk Beylice’nin yanında çalışmaya başlaması, Mira ile Yaman arasında yeni bir krize sebep olur. Yaman yaşanabilecek problemlerin önüne geçmeye çalışırken, en sevdiğini incitir. Kırdığı kalbi onarmak için adım atma sırası Yaman’a geçer.

Medcezir 19. bölümde, Mithat Civanoğlu’na ait özel kasanın açılmasıyla birlikte, Orkun karşısına çıkan sırrın peşine düşer ve bu sırrı sadece Mirayla paylaşınca olaylar iyice karışır.

Medcezir 19. bölümde Yaman'la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzun süre devam edecek bir deprem başlatır. Orkun, ailesinin ve arkadaşlarının önünde sadece itibarını kaybetmekle kalmaz; babasının öfkesinin hedefinde kaldığında gururu da yerle bir 

Medcezir 19. bölümde, Tozludere'deki hayatı Yaman'ın ayağına bir kere daha dolanır. Eski arkadaşlarına uzattığı yardım eli, geleceğini yakabilecek bir ateşe dönüşür. Selim, bütün çabalarına rağmen Yaman'ın hayatının elinden kayıp gidebileceğini ilk kez fark eder ve restini çeker. Yaman'dan geri dönüşü olmayan bir tercih yapmasını ister.

Medcezir 18. Bölümde

Yaman'la Orkun arasındaki yüzleşme, etkisi uzun süre devam edecek bir deprem başlatır. Orkun, ailesinin ve arkadaşlarının önünde sadece itibarını kaybetmekle kalmaz; babasının öfkesinin hedefinde kaldığında gururu da yerle bir 

Medcezir 17. Bölümde

Tozludere'deki hayatı Yaman'ın ayağına bir kere daha dolanır. Eski arkadaşlarına uzattığı yardım eli, geleceğini yakabilecek bir ateşe dönüşür. Selim, bütün çabalarına rağmen Yaman'ın hayatının elinden kayıp gidebileceğini ilk kez fark eder ve restini çeker. Yaman'dan geri dönüşü olmayan bir tercih yapmasını 

Medcezir'den bir rekor daha

Star TV'nin sevilen dizisi Medcezir sosyal medyada bir rekor daha kırdı.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, barış falay, Mine Tugay, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez'in başlıca rollerinde oynadığı ve Cuma akşamları star'da yayınlanan "Medcezir" dizisi, ekrandaki başarısını sosyal medyaya da taşıdı.

En çok konuşulan diziler arasında dünya sıralamasında yer alan Medcezir, Facebook rekorlarına her ay bir yenisini ekliyor. Aralık ayında 1 milyon beğeniyi aşarak daha ilk sezonu yayınlanırken en yüksek beğeni adetine ulaşan ilk yerli dizi olan Medcezir, Şubat ayında 2 milyon beğeniyi aştı.

Türkiye'nin sosyal medyada 'en çok konuşulan dizisi' 'Medcezir', Facebook'ta dünyanın da en çok konuşulan dizileri arasında 8. sırada yer almıştı.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Jimnastikte atlamayı kolaylaştıran, bir ucu sabit, öteki ucu esneyen sıçrama tahtasının adı nedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX