GündemRSS
16.11.2013 - 09:09 | Son Güncelleme: 16.11.2013-9:12

Medcezir 9. bölüm full hd tek part izle! (Medcezir)

Medcezir 9. bölüm full hd tek part izle...Medcezir 9. bölümde neler yaşandı? Medcezir 9. bölümde Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış oldu.Medcezir 9. son bölümü startv kanalından full izleyebilirsiniz...

Sitene Ekle
Medcezir 9. bölüm full hd tek part izle! (Medcezir)

Medcezir 9. bölüm full hd tek part izle...Medcezir 9. bölümde neler yaşandı? MedCezir 9. bölümde Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış oldu.Medcezir 9. son bölümü startv kanalından full izleyebilirsiniz...Medcezir 9. Bölüm Özeti:

Yaman üniversiteye başlayarak hayatında yeni bir sayfa açar

Medcezir 9. bölüm - Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir.  Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır.

Ender için zor karar.

Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir.Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar.Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder ve eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır!

Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.

Medcezir fragmanları izlemek için TIKLAYINIZ!!!
 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Artık yıl kaç yılda bir olur?
B
6
C
4
D
5
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.