Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.
Mehmet Ekici son sözü söyledi!

Mehmet Ekici son sözü söyledi!

Yılan hikayesine dönen Mehmet Ekici transferinde rest üzerine rest geliyor. Fenerbahçe’nin ısrarla kadrosuna dahil etmek istediği Ekici’ye karşılık, Aatıf’ın bordo-mavili takıma gitmek istemediğini açıklaması Başkan Aziz Yıldırım’ı çileden çıkarmıştı. Yıldırım’ın, “Ya Trabzon’a, ya A2” takımına gidersin” çıkışına Faslı oyuncu aynı biçimde tepki gösterip, “İsterseniz süründürün, bir yere gitmiyorum” karşılığını vermişti.

(Senad Ok/Milliyet)

Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.

İzlenme: 345.643
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar7

Ben Beşiktaşlıyım..Ona ihtiyacımızın olmadığı kesin..Ama mesele sporcunun ahlakı olunca ; böyle bir oyuncuyu ayakta alkışlarım..

Fenerin orta sahası özellikle 10 numara bölgesinde oynayacak ama oyunun her iki yönünde de takıma katkı sağlayacak gerektiğinde savunma yapacak bir orta saha olması açısından Mehmet Ekici doğru transfer olur, ihtiyaç giderir. Ayrıca oyuncunun ısrarla fenerbahçe'yi istemesi de başarılı olmasında katkı sağlayacaktır.

atıf kalsın emenike stoch van persie hatta salih bile verilebilir

Tabi Beşiktaş'ta hiç orta saha yoktu zaten Ekci'yi istiyor. Trabzon Olcay'ı istediği için Ekici'yi önerdi.

Tüm Yorumlar