Erzurum

Yerel Haber
24 Mayıs 2015 - 12:45

MEP GENEL BAŞKANI ERZURUM’A GELİYOR

IHA

Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı seçim çalışmaları için yarın Erzurum’a geliyor.
Genel seçimler öncesi memleketi Erzurum’da temaslarda bulunacak olan Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, saban saatlerinde ilin medya temsilcileri ile basın toplantısında bir araya gelecek ve açıklamalarda bulunacak. Toplantının ardından Pasinler ve Köprüköy ilçelerini gezecek olan Karslı Horasan ilçesine geçerek mitingde seçmenlere seslenecek. Çarşamba akşamına kadar ilçe ve şehir merkezinde ziyaretler gerçekleştirecek olan Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, ardından seçim çalışmalarını Karadeniz bölgesinde sürdürecek.
Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili adayı Metin Hacı Mustafaoğlu, haftalardır yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirterek, Erzurum’luların kendi öz evlatları olan Abdurrahim Karslı’ya sahip çıkacağını ifade etti. Hacımustafaoğlu, “Geleceğin Başbakanı Erzurumlu Genel Başkanımız Abdurrahim Karslı’ya hemşerileri destek verecektir. Halkın gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Seçmenler Merkez Partiyi benimsemeye başladı. Türkiye kritik bir dönemde. Bu seçimler ülkemiz için çok önemli. Herkesin kaderini belirleyecek bir seçim. Türkiye’nin sorunları ortada. Erzurum bizler için çok önemli bir serhat şehri. Milli duygular içerisinde hizmet için buradayız” dedi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.