Merakla beklenen The Romanoffs dizisi ve yeni detaylar

'Merakla beklenen' etiketi her dizinin önüne hiç düşünmeden yapıştırılabilir. Ama ben düşünerek yapıştırdım! The Romanoffs sahiden merakla bekleniyor. Bunun iki sebebi var: Birincisi, efsane Mad Men'in yaratıcılarının eseri olması. İkincisi, kadrosunda, aşağıdaki fragmanı izleyen herkesin bayıldığı en az bir oyuncunun olması.
 

Merakla beklenen The Romanoffs dizisi ve yeni detaylar

Romanovlardan olanlar çıksın ortaya!

Sayısız prestijli aktör, Amazon Prime'ın yeni dizisi The Romanoffs için bir araya geldi. Matthew Weiner'ın yeni dizisi 'The Romanoffs', fragmanında da görebileceğiniz gibi, Rus Romanov hanedanlığı ve bu hanedanlığın günümüzde yaşayan üyelerini anlatıyor.

Farklı ülkelerde, hatta farklı kıtalarda yaşayan karakterler "Romanov'lardan" olduğunu iddia ediyor. Fragmanda tam 13 kez Romanov kelimesini duyuyoruz!..

Ama o kadar hızlı ve kalabalık bir fragman ki, kimleri gördüğünüzü ilk saniyede fark edemeyebilirsiniz.

Gördükleriniz arasında Aaron Eckhart, Isabelle Huppert, Jack Huston, Andrew Rannells, Diane Lane ve Mad Men çıkışlı John Slattery ile Christina Hendricks de yer alıyor.
 

Sadece 8 bölüm

Sadece 8 bölüm

The Romanoffs'un senaryosunu, efsane Mad Men'in yaratıcısı Matthew Weiner ve Semi Chellas kaleme alıyor. 8 bölümden oluşan dizi, 1613-1917 arasında Rusya'yı yöneten hanedanlığın neslinden geldiğine inanan karakterlerin birbirinden bağımsız hikayelerini işleyecek. Matthew Weiner ayrıca tüm bölümlerin yönetmen koltuğunda olacak!

Fragmanda Tchaikovsky'nin 'The Nutcracker' parçalarından biri kullanılarak şahane bir seçim yapılmış. Ekrana gelen teaser sorusu ise: "Üç kıta, üç ülke, üç öykü, bir aile?" şeklinde tercüme edilebilir. Gelen bilgilere göre her bölüm yeni bir mekanda ve yeni oyuncularla çekilecekmiş. Dizi 12 Ekim'de başlıyor. Amazon Prime üyelerine müjdeler olsun!

Bu makaleye ifade bırak