Cafe

05.07.2009 - 18:56

Meraklı bakışların odağı oldu

Sitene Ekle
BODRUM  |  Abdullah Malkoç amalkoc@milliyet.com.tr Tüm Yazıları »


Eşi yatırım danışmanı Aytek Şavkan’la Bodrum’daki İstanbul Palace Otel’de tatil yapan Martha Şavkan, bikini şov yaptı. Şavkan tangayı anımsatan bikinisiyle meraklı bakışların odağı oldu.


Sonunda kara göründü!
Bir süredir Bodrum’da tatil yapan Sergen Yalçın, jet ski ile tur attıktan sonra dönüş yolunda karadaki arkadaşlarını bulmakta zorlanınca güneşin altında zor anlar yaşadı.  


Artık Bodrum’a  gelmeyeceğim
BU yaz da Bodrum’da üstsüz olarak objektiflere yakalanan süperstar Ajda Pekkan’ın kız kardeşi Semiramis Pekkan, artık Bodrum’a gelmeyeceğini söyledi. Önceki akşam bir davette katılan Pekkan, “Her yaz böyle paparazzilere yakalanmamak  için yatla kilometrelerce uzaklara gidiyorum, yine de kurtulamıyorum. Beni neden çektiklerini de bilmiyorum, Ben sanatçı değilim, artist değilim. Artık bu yaz Bodrum’da son sezonum” dedi.

Kavga mı ettiler?
Süreyya Yalçın, yeğeni Kenan Yalçın ile Türkbükü’nde yürüyüş yaptı. Lola Beach’te kendisinden ayrı olarak güneşlenen sevgilisi Burak Hatipoğlu ise arkadaşlarıyla sohbet etti. İkilinin ayrı ayrı ortamlarda olması kavga ettikleri ya da ayrıldıkları dedikodularına yol açtı.


Yacht Club yenilendi
Yalıkavak Marina içinde yer alan Yacht Club yaz sezonunu açtı. Önceki akşam yapılan açılış kokteyline aralarında ünlü isimlerin de yer aldığı çok sayıda davetli katıldı. Kokteyle katılanlar arasında Süreyya Yalçın-Burak Hatipoğlu, Sibel Turnagöl, Can Gürzap, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Ünlüoğlu da vardı. Mekânda cuma ve cumartesi akşamları Şehnaz Sam’ın canlı müzik performansı ile sahne alacağı bildirildi. 

Emrah nişanlısıyla gözlerden ırak
Geçen ay evlendiği yönünde yayılan haberler doğru çıkmayan Emrah, nişanlısı ve annesiyle şu günlerde Bodrum’da tatilde... Gazetecilere annesiyle poz veren Emrah, nişanlısıyla ise basının gitme ihtimalinin olmadığı yerlerde buluşuyor. Ancak Emrah, bütün bu çabasına rağmen önceki gün uzaktan da olsa nişanlısıyla görüntülendi.  

Günbatımı partileri başladı
Dj Salih Saka’nın temmuz ayında üç, Ağustos’ta da bir performans sergileyeceği Xuma’da günbatımı partileri başladı. Tardu Flordun ve Canan Ergüder’in de katıldığı ilk parti güneş batarken başlayıp dört saat sürdü.

Birinci Dünya Savaşı hangi yıl başlamıştır?
©Copyright 2009 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.