TeknolojiRSS
14.03.2014 - 10:07 | Son Güncelleme: 30.05.2014-15:12

Merhamet Final İzle ( Merhamet 44. Bölüm Final Sürpriz Son İzle)

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Merhamet Final yaptı. Merhamet Final izle. Merhamet Final bölümünde yaşanan sürpriz son ne? Merhamet 44. Bölüm ile final yaptı. Merhamet 44. Bölüm büyük finali haberimizden izleyebilirsiniz. Merhamet Final Milliyet.com.tr'de (Merhamet 44. Bölüm final tek link izle)

Sitene Ekle
Merhamet Final İzle ( Merhamet 44. Bölüm Final Sürpriz Son İzle)

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Merhamet Final yaptı. Merhamet Final izle. Merhamet Final bölümünde yaşanan sürpriz son ne? Merhamet 44. Bölüm ile final yaptı. Merhamet 44. Bölüm büyük finali haberimizden izleyebilirsiniz. Merhamet Final Milliyet.com.tr'de (Merhamet 44. Bölüm final tek link izle)

 

Merhamet'te muhteşem final!

 
Kanal D’nin başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’ın oynadıkları, iki sezondur büyük bir ilgiyle izlenen sevilen dizisi “Merhamet” Çarşamba akşamı, uzun süre hafızalardan silinmeyecek final bölümün ardından ekrana veda edecek. Dizinin finalinde izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.
 
Deniz’le Sermet, Narin’in doğumuna çok az bir süre kala aylarca süren dünya turunu tamamlayıp, doğumda yanlarında olmak için dönerler.
 
Narin’in doğum sancıları tutmuş, panik yapan Fırat’ın ise eli ayağına dolanmıştır. Hayatı boyunca arkadaşının elini bırakmamış olan Deniz, Narin’i doğum yaparken de yalnız bırakmaz. Gelen ikiz bebekler iki aileyi de sevince boğarken, Şadiye, Can’ın yurtdışındaki sergisinde yanında olması için bir davet alır.
 
Irmak’ın Cenk ile ilişkisi ciddileşmeye başlamış ve Cenk,  Irmak’a karşı dürüst olmaya karar vermiştir. Gerçekleri öğrenen Irmak’ın bu olaya vereceği tepki Sermet’i nasıl etkileyecektir?
 
Deniz’in aldığı bir haber Sermet’i sevinçten havalara uçurur. Bu mutlu haberi paylaşmak amacıyla Narin ve Fırat’ı yemeğe davet ederler.
 
 
Merhamet 44. Bölüm Final Fragmanı

Deniz'e bozulan Sermet ortadan kaybolur. Deniz, Sermet'i bulmak için Ali'den yardım ister.

 

Lale'nin planı işe yarayacak mıdır ? Irmak, klinikte tanıştığı yakışıklı aktör Cenk'e ilgi duymaya başlayacak mıdır ? Lale'nin yazdığı senaryo işe yarayacak ve Deniz'i mutlu edecektir.
 
MERHAMET'E SOSYAL MEDYA DESTEĞİ
 
Final bölümünden bir önceki bölümüyle ekrana gelen Merhamet'e sosyal medyadan yoğun destek geldi. Finalden bir önceki bölüm çok beğenildi.  İşte sosyal medyada Merhamet için yapılan bazı yorumlar.
 
 
#Merhamet ve ben o kitabı okumadim sirf dizinin büyüsün bozulmasin diye. Dizi bitsin ona basliyacagim.
Deniz ve Sermetin evlilik mutluluğunu görünce, Evlenmek İstediğimin farkında olmak :D #beklenengun #merhamet
Aşk ve mutluluk ekranlarda kalmasın.Herkese Sermet&Deniz aşkından diliyorum tüm kalbimle.Bir gün o #beklenengun gelsin herkes için #merhamet
DENIZ- Sermet beni  şaşırtmaktan vazgeçmeyeceksin değil mi? SERMET-Benim işim bu karıcım..#beklenengun
Fıratın istediği gibi Kız... Narinin istediği gibi Erkek... İkizlerrr geliyoo :D #beklenengun #merhamet
 
 
 
Sonunda sular durulmuş, Sermet epey olaylı bir şekilde olsa da Narin’den Deniz’i istemeyi başarmış ve hızla düğün hazırlıkları başlamıştır. Deniz çok heyecanlıdır, gelinlik seçiminden Sermet’in evinin yeni dekorasyonuna kadar bin bir derdi vardır.
 
 
Bu arada Narin’in bebeğinin cinsiyeti de belli olmuştur! Fırat’ın istediği gibi kız mı, yoksa Narin’in hissettiği gibi erkek mi gelecektir?
 
 
 
 
 
Narin'in zor kararı
 
 
Narin, yaşamının en zor kararlarından birisiyle yüz yüze geliyor. Öyle ki, ya kendisine ve adalet duygusuna ihanet ederek babasını kurtaracak ya da onu hapse gönderecektir.
 
Sermet, Irmak'ın en son yaptıklarından dolayı yıpranan Deniz’in kolay kolay toparlanamayacağından korkmaktadır. Artık sabrı taşan ve sevdiği kadına kavuşmak isteyen Sermet, çılgın projesi için start verir.
 
Fırat, Şadiye’nin oynadığı reklam filmi yayına girerse, büyük bir skandal olacağını düşünmektedir. Acaba, Şadiye’nin reklam filmi yayına girecek midir?
 
Sermet, babası konusunda karar verecek kişinin Narin olduğunu söyler. Narin, yaşamının en zor kararlarından birisi ile yüz yüzedir. Ya kendisine ve adalet duygusuna ihanet ederek babasını kurtaracak ya da hapse gönderecektir.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
Merhamet 41. Bölümde neler oldu? 
 
Sermet artık Deniz'e yüzük takmaya kararlıdır ancak, Sermet'in nişan yüzüğü takması çok kolay olmayacaktır çünkü Deniz'in bir şartı vardır. Sermet bu şartı kabul edecek midir?  Sermet ve Fırat'ın ortak yatırım yapacakları işe, Deniz ve Narin'in karışması olayları nasıl etkileyecektir? Sermet ve Fırat'ın ortaklıkları devam edebilecek mi? Ahu'nun, Deniz ile Narin arasındaki geçmişteki olayları, neleri etkileyecektir? 
 
Can'ın evindeki yangını çıkartanı bulmak için Narin ve Deniz, kolları sıvarlar. Narin'in önüne koyduğu deliller, Deniz'i çok zor bir seçim yapmaya zorlayacaktır. 
Şadiye kendisine yapılan reklam teklifini değerlendirir. Deneme çekimlerine katılan Şadiye'nin hayatında yepyeni bir sayfa açılmak üzeredir. 
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
"Taçsız Kral" lakabı ile anılan Galatasaraylı ünlü futbolcu kimdir ?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX