26.05.2019 - 07:50 | Son Güncelleme: 26.05.2019-7:50 A-A+

‘MERT SEN EVLENME!’Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, ekranın keyifli simalarındandır. ‘Düğünlerin ortalama maliyeti’ konuşuluyordu, bir ara takıldım Bloomberg’te... Hande Bertan gelen izleyici notlarını iletiyor: “Mert Yılmaz, ‘hocam biraz daha makro yaklaşsanız konuya’ diyor.”
“Her yerden yaklaştık hocam” diye hayret ediyor Hande Hanım. Sadi Hoca veriyor cevabı; “Mert sen evlenme! Tavsiyem o...”

Hocam programı kaptı!
Ekranın karizmatik hocalarındandır Ahmet Kasım Han... Böyle olunca şöhretli oluyorsunuz. Baktık TV 100’de program sunuyor. Ev ahalisi, 
“Hocamız muradına erdi” dedi.

250 sayfa, tartış tartış bitmez!
YSK, İstanbul belediye seçim iptal gerekçelerini şerhler dahil açıkladı, tam 250 sayfa... Haber kanallarının seçime kadar kontenjanı doldu. Tartış tartış bitmez!

Soğanlı mı, soğansız mı?
Vedat Milor ortaya atmış ve büyük ilgi görmüştü bu tartışma; ‘Menemenin soğanlı ya da soğansız olması’... Tartışmaya, son olarak yemek yarışması ‘The Taste’ jürisi de dahil oldu. Şemsa Hanım ile Rafet Bey, “Soğansız mı olur ya?” diyerek görüşlerini bildirdi. Ali Bey “Soğansız” diyerek, duruma karşı çıktı ve “Ona menemen denmez, sarımsaksız cacığa cacık denmeyeceği gibi” şeklinde devam etti. “Onun adı hıyarlı yoğurt olur” tarzında durum tespiti yapıldı. Demek ki soğansız menemen, sarımsaksız cacık olmaz... Bütün meselemiz bunlar olsa 
hayat ne güzel geçerdi!

Seksi bina çökmeleri 
‘Sütlüce’de bina çöktü. Memleket, TV başında ‘Çökecek mi, çökmeyecek mi?’ diye nefesini tutup izledi? “Burada nasıl bir seksapel var ki bir inşaatın çökmesi izlenebiliyor?” diye sordu Aslı Şafak programında... Bizde kazalar seyredilir. 
İzlemeyi severiz. Bir seksapalitesi var mı? Vatandaşa sormak lazım...

©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.