Gündem
04.10.2017 - 10:00 | Son Güncelleme: 05.10.2017-8:21

Meryem dizisinin 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Meryem dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle nefesleri kesti. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisinde Oktay, Meryem'in babasını öldürdü. Oldukça duygusal anların yaşandığı Meryem dizisinin 11. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Sitene Ekle

Meryem gerçekleri yazdığı mektubu Sevinç'in mezarına bırakır. Öte yandan Oktay, Meryem'in babası Arif'i öldürmek için harekete geçer. Havuz'un içinde babasının cansız bedenini gören Meryem büyük bir yıkım yaşar. Her olayın ardından kendini sorumlu tutan Meryem, intihara mı kalkışacaktır. 

MERYEM 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MERYEM 10. SON BÖLÜM ÖZETİ

Arif’in konuştuğu haberini alan Oktay ve Savaş, ne söylediğini öğrenmek üzere kliniğe doğru yol alırlar. Üstelik Meryem kliniğe girmiş, babasına ulaşmak üzeredir. Arif’in tek amacı ise kızını Oktay’a karşı uyarmak ve kendisini komaya sokan kişinin o olduğunu söylemektir. Burcu, kendisini ve Güçlü’yü yaralayanın Ertan olduğundan şüphelenmeye başlar. Burcu ve Güçlü, Ertan’ın peşine düşerlerken Savaş, Arif’in konuştuğu haberini verdikten sonra ortadan kaybolan hemşirenin peşine düşer.

Sevdikleri zarar gördükçe kendini daha da suçlayan Meryem, kaza gecesiyle ilgili gerçekleri yazdığı bir mektubu Sevinç’in mezarına bırakır ve yeni bir karar alır. Savaş, Meryem’i kararından vazgeçirmek ve ona gerçekleri göstermek için elinden geleni yapacaktır.


Bilgi Yarışmasıİlk atom bombası hangi şehirde patlatılmıştır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Altay hangi ilimizin futbol takımıdır?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX