04.10.2017 10:00 | Son Güncelleme:

Meryem dizisinin 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Meryem dizisi dün akşam yayınlanan son bölümüyle nefesleri kesti. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisinde Oktay, Meryem'in babasını öldürdü. Oldukça duygusal anların yaşandığı Meryem dizisinin 11. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Meryem gerçekleri yazdığı mektubu Sevinç'in mezarına bırakır. Öte yandan Oktay, Meryem'in babası Arif'i öldürmek için harekete geçer. Havuz'un içinde babasının cansız bedenini gören Meryem büyük bir yıkım yaşar. Her olayın ardından kendini sorumlu tutan Meryem, intihara mı kalkışacaktır. 

MERYEM 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MERYEM 10. SON BÖLÜM ÖZETİ

Arif’in konuştuğu haberini alan Oktay ve Savaş, ne söylediğini öğrenmek üzere kliniğe doğru yol alırlar. Üstelik Meryem kliniğe girmiş, babasına ulaşmak üzeredir. Arif’in tek amacı ise kızını Oktay’a karşı uyarmak ve kendisini komaya sokan kişinin o olduğunu söylemektir. Burcu, kendisini ve Güçlü’yü yaralayanın Ertan olduğundan şüphelenmeye başlar. Burcu ve Güçlü, Ertan’ın peşine düşerlerken Savaş, Arif’in konuştuğu haberini verdikten sonra ortadan kaybolan hemşirenin peşine düşer.

Sevdikleri zarar gördükçe kendini daha da suçlayan Meryem, kaza gecesiyle ilgili gerçekleri yazdığı bir mektubu Sevinç’in mezarına bırakır ve yeni bir karar alır. Savaş, Meryem’i kararından vazgeçirmek ve ona gerçekleri göstermek için elinden geleni yapacaktır.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0