13.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 13.10.2017-6:22 A-A+

‘Meryem çok enerjik’

Rol gereği kılıktan kılığa girdiği ‘Cingöz Recai’ filminde Meryem Uzerli’yle kamera karşısına geçen Kenan İmirzalıoğlu, “Meryem çok enerjik, müthiş bir performans gösterdi” dedi

‘Meryem çok enerjik’

Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer’in başrolünü oynadığı ‘Cingöz Recai-Bir Efsanenin Dönüşü’nün galası Kanyon’da yapıldı. Filmde kılıktan kılığa giren Cingöz Recai’ye hayat veren İmirzalıoğlu, “Bu, Metin Ersan’la başlayıp, Ayhan Işık’la devam eden bir serüven. Biz de onu 2017’nin gerçekleriyle çektik. Meryem çok enerjik bir insan. Sete de aynı şekilde geliyor. Müthiş bir performans gösterdi” dedi. 

Çok özel bir film çektiklerini söyleyen Uzerli, “Hem dram hem de aşk var. St. Petersburg ve İstanbul’da çektik. Haluk Bilginer ve Kenan İmirzalıoğlu’yla bu projede tanıştığım için Allah’a şükrediyorum. Hayatta her zaman böyle bir şans olmuyor” şeklinde konuştu. Bilginer ise, “Çekim aşamasından çok mutlu oldum. İlk kez Meryem’le çalıştık. İnşallah son olmaz” temennisinde bulundu.

Bilgi YarışmasıSıpa hangi hayvanın yavrusudur ?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.