Bilecik

Yerel Haber
23 Ocak 2018 - 16:29

''Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor'' Projesi

BİLECİK (AA) - Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ''Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor'' projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya Dekorasyon ve Elektrik-Elektronik alanı öğretmen ve öğrencilerin, ihtiyaç sahibi ailelerin mobilya bakımlarını yaptığını ve elektrik tesisatlarını yenilediğini kaydetti.

Projeyle öğrencilerin milli, manevi, ahlaki ve insani değerlerini pekiştirdiğini vurgulayan Durmuş, ''Öğrencilerimiz, bilgi ve tecrübelerini sosyal sorumluluk kapsamında kullanarak, hem ihtiyaç sahibi ailelere faydalı oluyorlar hem de kendilerini geliştiriyorlar. Proje, meslek liselerini ailelerle buluşturarak, mesleki ve teknik eğitimin öneminin daha iyi anlaşılmasına vesile olacaktır.'' ifadelerini kullandı.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

5°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.